Amix Nutrition Nitric 125 kapsúl
  • Amix Nutrition Nitric 125 kapsúl
  • Amix Nutrition Nitric, nutričné hodnoty

Nitric - Amix Nutrition

#13_043

Nitric silný stimulant oxidu dusnatého. Suplement pre maximálny nárast sily, svalovej hmoty a výkonnosti. Podporuje rast a regeneráciu svalov.

Množstvo
19,00 €
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Doprajte si maximálne napumpovanie svalov


Nitric
 suplement pre športovcov, ktorí chcú dosiahnuť maximálny nárast sily a svalov a zároveň podporiť svoj výkon počas tvrdého tréningu. Pomocou oxidu dusnatému dochádza k zvýšenému prietoku krvi. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobovaniu živín do svalov. Oxid dusnatý podporuje cirkuláciu krvi, ktorý má za následok rýchlejšiu regeneráciu, rast a napumpovanie svalovej hmoty.

Výhody:

  • maximálne napumpovanie svalov 
  • podporuje prekrvenie svalov 
  • podporuje rast a regeneráciu svalov 
  • zlepšuje vytrvalosť

Odporúčané dávkovanie:

Užite 5 kapsúl 30 – 60 min. pred tréningom.

Zloženie:

L-Arginine-Alpha-Ketoglutarát 1000 mg. L-citrulín malát 1000 mg. L-Arginín etylester hydrochlorid 500 mg. L-Arginín-Alfa-Ketiosokapronát 500 mg. Želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý ), Stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), betaín hydrochlorid 125 mg, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_043
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_008

Značka: BSN

N.O.-Xplode 3.0 - BSN

N.O.-Xplode 3.0 predtréningový stimulant pre maximálny výkon aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach. Podporuje regeneráciu svalov.

Cena 23,50 €
Viac
Vypredané

Kód: #16_009

Značka: BSN

N.O.-Xplode XE Edge - BSN

N.O.-Xplode XE Edge predtréningový stimulant ideálny aj pre ten najintenzívnejší tréning. Podporuje regeneráciu svalov, dobije energiu a znižuje únavu.

Cena 19,20 €
Viac
Vypredané