• Znížená cena
Scitec Nutrition NEM Forte 36 kapsúl
  • Scitec Nutrition NEM Forte 36 kapsúl
  • Scitec Nutrition NEM Forte, nutričné hodnoty

NEM Forte - Scitec Nutrition

#12_129

NEM Forte prispieva k normálnym spojivovým tkanivám, chrupavkám a kostiam, podporuje tvorbu kolagénu, obohatený o mangán a vitamín C.

Množstvo
14,66 €
13,19 € Zľava 10%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Prispieva k normálnym spojivovým tkanivám, chrupavkám a kostiam


Patentovaná membrána vaječnej škrupiny je formula s obsahom účinnej látky (NEM®), vitamínu C a mangánu. Membrána vaječnej škrupiny je zdrojom prírodných účinných látok ako glukozamín, chondroitín a kyselina hyalurónová. Lamelovitú štruktúru membrány vaječnej škrupiny tvoria tenké vrstvy bielkovín, ktoré sú k sebe upnuté v sieťovej podobe. Bielkovinové vlákna pozostávajú okrem iného z kreatínu s vysokým obsahom draslíka a kolagénu, ktorý obopína látka mukopolysacharid (s obsahom kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu a glukozamínu).

NEM Forte obsahuje extra zložku mangán, ktorý prispieva k zachovaniu normálneho stavu kostí a k normálnej tvorbe kostrových vlákien, a spolu s vitamínom C prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a tiež k zachovaniu normálneho stavu chrupaviek, kostí, ciev, ďasien, zubov a pokožky. Okrem toho prispieva k správnej činnosti imunitného a nervového systému, ako aj k tlmeniu únavy a vyčerpanosti.

Výhody: 

  • podporuje tvorbu kolagénu
  • chráni kĺby a kostí pred opotrebovaním
  • chráni, vyživuje a obnovuje chrupavky 
  • obohatený o mangán a vitamín C

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 kapsulu denne.

Zloženie

NEM® (prirodzená membrána vaječnej škrupiny), hovädzia želatína, kyselina L-askorbová, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; farbivo: dioxid titaničitý; mangát-sulfát-monohydrát.

Alergény

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovaním mlieka, vajec, lapku, sóje, orechov, arašidov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_129