• Znížená cena
Syntrax Nectar 907 g
  • Syntrax Nectar 907 g
  • Syntrax Nectar, nutričné hodnoty

Nectar - Syntrax

#21_006

Nectar je najkvalitnejší izolát srvátkového proteínu, ideálny pre optimálnu svalovú regeneráciu, zachovanie a obnovu poškodeného svalového tkaniva.

Príchuť
Hmotnosť
29,10 €
27,35 € Zľava 6%
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Kvalitný izolát srvátkového proteínu


Nectar
® je izolát vytvorený pre optimálnu svalovú regeneráciu, zachovanie a obnovu poškodeného svalového tkaniva. Hlavnou zložkou Nectaru je PROMIN®. Najkvalitnejšieho izolátu srvátkového proteínu, ktorý garantuje maximálnu využiteľnosť aminokyselín a ich následné zabudovanie do svalového tkaniva. Nectar® obsahuje najvyššiu koncentráciu esenciálnych (pre telo nevyhnutných) aminokyselín, a to viac ako 50 %. 

Nectar® by mal konzumovať každý, kto chce najkvalitnejší a najchutnejší srvátkový proteín, aby doplnil svoje proteínové potreby. Ideálnymi jedincami sú tínedžeri, starší ľudia, nadšenci v oblasti fitness a každý, kto túži alebo potrebuje ďalší zdroj denných bielkovín.

Výhody:

  • obnovuje poškodené svalové tkanivo
  • vhodné na regeneráciu 
  • bez laktózy, sacharidov a tuku 
  • vysoký obsah bielkovín v jednej dávke
  • obohatené o vitamíny a minerály 
  • osviežujúci nápoj, ktorý sa môže jesť priamo z nádoby
  • skvelá chuť

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1/4 = 7 g) v 60 ml vody, stačí rozmiešať lyžičkou. Užite 2 – 3 krát denne ráno, po tréningu alebo večer pred spaním. Jedná celá odmerka obsahuje až 23 g bielkovín.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesme presiahnuť.

Skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#21_006

Grapefruit

Srvátkový proteín izolát (mlieko)*, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, acesulfám-K, sukralóza, FD&C červená # 40, FD&C žltá # 5.

Jablko

Srvátkový proteín izolát (mlieko)*, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, acesulfám-K, sukralóza, FD&C žltá č. 5, FD&C modrá č. 1.

Limonáda

Srvátkový proteín izolát (mlieko)*, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, acesulfám-K, sukralóza, záhradná ovocná šťava.

*Značka Promina™; ultrafiltrované a nedenaturované; zahŕňa beta-laktoglabulín, alfa-laktoalbumín, glykomakropeptidy, imunoglobulín, albumín, proteázový peptón, laktoferín, laktoperoxidáza.

Produkty v rovnakej kategórii: 24

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero - Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 18,32 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey - Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 34,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_003

Značka: Nutrend

Long Protein - Nutrend

Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]