• Znížená cena
Syntrax Nectar Sweets 907 g
  • Syntrax Nectar Sweets 907 g
  • Syntrax Nectar Sweets, nutričné hodnoty

Nectar Sweets - Syntrax

#21_008

Nectar Sweets osviežujúci nápoj bez obsahu sacharidov, tukov, laktózy a lepku so skvelou ovocnou chuťou. Podporuje regeneráciu a obnovu svalovej hmoty.

Príchuť
Hmotnosť
29,10 €
27,35 € Zľava 6%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Podporuje svalovú regeneráciu a obnovuje poškodené svalové tkaniva


Nectar
obsahuje Promina®, najkvalitnejší srvátkový proteínový izolát, aký bol kedy vyvinutý. Vďaka ovocným príchutiam je Nectar skutočne proteínovým nápojom. Osviežujúca chuť ovocnej šťavy, ktorú budete milovať.

Hlavnou zložkou Nectaru je PROMIN®, najkvalitnejšieho izolátu srvátkového proteínu, ktorý garantuje maximálnu využiteľnosť aminokyselín a ich následné zabudovanie do svalového tkaniva.

Nectar® Sweets neobsahuje žiadne umelé sladidlá, farbivá ani príchute a je určený pre tých, ktorí chcú iba kvalitné prísady. 

Výhody:

  • osviežujúci nápoj 
  • bez laktózy, sacharidov a tuku 
  • bezlepkový 
  • skvelo chutí 
  • vhodné na konzumáciu priamo z nádoby 
  • sladené sukralózou a acesulfám-K*

*Acesulfám draselný je draselná soľ používaná ako neenergetické sladidlo, s priradeným kódom E950. Je približne 200 krát sladší ako sacharóza.

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1/4 = 7 g)  v 60 ml vody. Užite 2 - 3 krát denne ráno, po tréningu alebo večer pred spaním. Jedná celá odmerka obsahuje až 23 g bielkovín.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesme presiahnuť.

Skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#21_008

Čokoláda

Srvátkový proteínový izolát (mlieko)*, holandský spracovaný kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, soľ, lecitín (sójový), acesulfám-K, sukralóza.

Jahoda

Srvátkový proteínový izolát (mlieko)*, prírodné a umelé príchute, lecitín (sójový), soľ, acesulfám-K, sukralóza, FD&C červená # 40.

Vanilka

Srvátkový proteínový izolát (mlieko)*, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, soľ, acesulfám-K, sukralóza, vanilkový prášok.

*Značka Promina™; ultrafiltrované a nedenaturované; Výraz "beta-laktoglobulín" zahŕňa alfa-laktoglobulín, alfa-laktoalbumín, glykomakropeptidy, imunoglobulín, albumín, proteázový peptón, laktoferín, laktoperoxidázu.

Produkty v rovnakej kategórii: 24

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_003

Značka: Nutrend

Long Protein - Nutrend

Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey - Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 34,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero - Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 18,32 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]