N1 Pre-Workout - Nutrend

#27_034

Predtréningový prípravok určený pre silový a vytrvalostný výkon, dodá energiu a silu po celú dobu fyzickej aktivity.

Príchuť
Hmotnosť
11,76 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Nový predtréningový prípravok N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity. N1 predstavuje pre všetkých športovcov zdroj novej sily, energie a hlavne skvelého pocitu z vykonaného tréningu.

Profesionálny produkt pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou. Obsahuje najúčinnejšie látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia maximálny efekt napumpovania svalstva a posunutia hranice fyzického výkonu. N1 je zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy.

FANATIC BLEND:

·        3500 mg Beta-alanínu

·        3500 mg L-arginínu alfa-ketoglutarátu

·        3235 mg kreatínovej zmesi

 

STIMULATION ENERGY BLEND:

·        500 mg L-tyrozínu

·        500 mg kyseliny L-askorbovej

·        200 mg kofeínu

·        20 mg DMAE (Dimethylaminoethanol)

N1 je určený:

·        pre športovcov všetkých kategórií a odvetví

·        na zlepšenie silového i vytrvalostného výkonu

Odporúčané dávkovanie:

·        do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 8,5 g v 150 ml vody

·        nad 75 kg telesnej hmotnosti či vysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 17 g v 300 ml vody


Užite 30 minút pred tréningom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:

Červený pomaranč: L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát- Creapure ®, L-citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, plnidlo inulín , koncentrát z čiernej mrkvy, aróma, kofeín, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, farbivo beta karotén.

Čierna ríbezľa:
L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát- Creapure ®, L-citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-tyrozín , kofeín, aróma, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spirulíny, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, koncentrát z čiernej mrkvy, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý , pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid.

Grep:
L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát- Creapure ®, L-citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, kofeín, aróma, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, koncentrát zo svetlice, aróma naringin, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid. 

Alergény: Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Upozornenie: Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_034
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_008

Značka: BSN

N.O.-Xplode 3.0 - BSN

N.O.-Xplode 3.0 predtréningový stimulant pre maximálny výkon aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach. Podporuje regeneráciu svalov.

Cena 23,50 €
Viac
Vypredané