N1 Pre-Workout Nutrend
  • N1 Pre-Workout Nutrend
  • N1 Pre-Workout Nutrend

N1 Pre-Workout Nutrend

#27_012

Predtréningový prípravok N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity.

Príchuť
Hmotnosť
16,55 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Predtréningový prípravok určený pre silový a vytrvalostný výkon


Predtréningový prípravok
N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity. N1 predstavuje pre všetkých športovcov zdroj novej sily, energie a hlavne skvelého pocitu z vykonaného tréningu.

Profesionálny produkt pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou. Obsahuje najúčinnejšie látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia maximálny efekt napumpovania svalstva a posunutia hranice fyzického výkonu. N1 je zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy.

Odporúčané dávkovanie

·        do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 8,5 g v 150 ml vody

·        nad 75 kg telesnej hmotnosti či vysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 17 g v 300 ml vody


Užite 30 minút pred tréningom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie

Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie

Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_012
Červený pomaranč
L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, fosforečnan vápenatý, inulín, nátriumcitrát, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, L-alanín, glycín, chlorid sodný, aróma, kofeín, extrakt zo ženšenu (5 % ginsenoidov), koncentrát z čiernej mrkvy, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, farbivo beta-karotén.

Čierna ríbezľa
L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, inulín, fosforečnan vápenatý, nátriumcitrát, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, L-alanín, glycín, chlorid sodný, kofeín, extrakt zo ženšenu (5 % ginsenoidov), aróma, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spiruliny, nikotínamid, koncentrát z čiernej mrkvy, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®.

Grep
L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, inulín, fosforečnan vápenatý, nátriumcitrát, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, L-alanín, glycín, chlorid sodný, kofeín, extrakt zo ženšenu (5 % ginsenoidov), aróma, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, koncentrát zo svetlica, aróma naringin, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®.

Modrá malina
L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, inulín, fosforečnan vápenatý, nátriumcitrát, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, L-alanín , glycín, chlorid sodný, aróma, kofeín, extrakt ženšenu (5 % ginsenoidov), nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, farbivo brilantná modrá.

Alergény
Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
Produkty v rovnakej kategórii: 7

Kód: #11_065

Značka: BioTechUSA

SuperNova BioTechUSA, 282 g

SuperNova je koncentrovaná predtréningová formula v prášku s 12 aktívnymi látkami bez cukru, obohatená o kreatín, kofeín, L-arginín, a beta-alanín.

Cena 21,65 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_070

Značka: BioTechUSA

NitroX Therapy BioTechUSA

NitroX Therapy je predtréningový prípravok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Cena 18,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade