Amix Nutrition MytoTest-V3 90 kapsúl
  • Amix Nutrition MytoTest-V3 90 kapsúl
  • Amix Nutrition MytoTest-V3, nutričné hodnoty

MytoTest-V3 - Amix Nutrition

#13_047

MytoTest-V3 zvyšuje prirodzenú tvorbu testosterónu, zvyšuje energiu, vytrvalosť a sexuálnu aktivitu, podporuje rast svalov a sily.

Množstvo
28,99 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Extrémne silný a účinný testosterónový stimulant


MytoTest-V3
je extrémne silný a účinný testosterón a stimulant výkonu špeciálne navrhnutý pre športovcov. MytoTest-V3 obsahuje len tú najvyššiu kvalitu a inovatívne zložky, vrátane klinicky osvedčenej patentovanej zložky MyTosterone®. Táto revolučná kombinácia Saw Palmetto a astaxantínu bola testovaná a bolo preukázané, že zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu v tele.

AMIX™ MytoTest-V3 prináša v klinicky overených dávkach MyTosterone® spolu so silnou dávkou silných synergických zložiek ako Testofen® senovka grécka, Rhodiola Rosea, Guggul, Maca, D-asparágová kyseliny, Ginkgo biloba, Cordyceps sinensis a zinok.

VIAC O TESTOSTERÓNE

Stimulant testosterónu prehľad

Výhody:

  • zvyšuje prirodzenú tvorbu testosterónu
  • zvyšuje energiu a vytrvalosť
  • podporuje libido
  • zlepšuje sexuálnu aktivitu
  • podporuje rast svalov a sily

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 kapsuly denne s dostatočným množstvom vody. Z dôvodu efektívnosti produktu užívajte maximálne po dobu 8 týždňov. Potom prerušte užívanie na minimálne 4 týždne.

Zloženie

Želatínová kapsula (vyrobená z čistej želatíny, vody, farbivo: oxid titaničitý), kremičitan vápenatý, maltodextrín, práškový hydrogenovaný rastlinný olej, oxid kremičitý, kyselina askorbová, stearan horečnatý.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_047
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_075

Značka: BioTechUSA

Tribooster - BioTechUSA

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_076

Značka: BioTechUSA

Wianabol - BioTechUSA

Wianabol s viac ako 40 účinnými látkami na zvýšenie hladiny testosterónu. Prispieva k prirodzenej tvorbe testosterónu, pomáha k rýchlejšiemu rastu svalov.

Cena 19,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]