Amix Nutrition MyoCell 5 Phase 500 g
  • Amix Nutrition MyoCell 5 Phase 500 g
  • Amix Nutrition MyoCell 5 Phase, nutričné hodnoty

MyoCell 5 Phase - Amix Nutrition

#13_045

MyoCell 5 Phase jeden z najsilnejších predtréningových suplementov na trhu. Komplex účinných látok vás podrží počas celého tvrdého tréningu.

Príchuť
Hmotnosť
31,99 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Najsilnejší predtréningový suplement


MyoCell 5 Phase jeden z najsilnejších predtréningových suplementov na trhu. Komplex účinných látok vás podrží počas celého tvrdého tréningu. MyoCell 5 Phase vďaka obsahu aminokyselín a super aktívnych peptidov (ActiNOS™) podporuje budovanie svalovej hmoty už počas tréningu. MyoCell 5 Phase vám nedovolí mať dlhé pauzy medzi sériami a bude vás doslova nútiť urobiť o extra opakovanie naviac.

PHASE 1 CREATINE LOAD

Špičkový kreatínový 5 zložkový matrix pre maximálnu podporu regenerácie medzi sériami, pre zvýšenie výkonnosti počas hardcore tréningu a pre rýchlejšie budovanie svalovej hmoty.


PHASE 2 NO BOOST


Arginín, CarnoSyn® a Citrullin Malát pre absolútne napumpovanie svalov na prasknutie. Väčšie napumpovanie = viac sily, Viac sily = lepšie výsledky.


PHASE 3 AMINOSHOCK


MyoCell 5 Phase obsahuje 10.000 mg BCAA v jednej dávke. Dlhodobé vedecké výskumy na skupinách športovcov potvrdili, že vetvené esenciálne BCAA sú kriticky dôležité pre budovanie kvalitnej svalovej hmoty. To mnohonásobne platí v dobe "anabolického okna" - potréningová fáza, kedy organizmus doslova prahne po BCAA.


PHASE 4 PERFORMANCE & FOCUS

Matrix pre absolútne sústredenie sa a nabudenie sa pre vysoko intrenzivný tréning. Vysoké dávky kofeínu vás neskutočne nabudia k vyšším výkonom.


PHASE 5 ANABOLIC FUSION

Unikátna formula pantentovaných látok ActiNOS™ a Astragin™ ktorá zabezpečí prísun peptidov pre rýchlejší rast svalovej hmoty. MyoCell®5 Phase vás nielen "nakopne", ale zároveň aj zaistí, aby nedochádzalo ku katabolizácii svalovej hmoty a tiež podporí jej rast.


ActiNOS™


ActiNOS™ funguje ako signálna molekula, ktorá spúšťa tvorbu enzýmu Enos v krvi, na to reagujú bunky cievnych stien tým, že začnú produkovať oxid dusnatý (NO) z Arginínu a Citrulínu. Oxid dusnatý (NO) rýchlo prechádza do hlbších vrstiev cievnej steny. Tam je NO detekovaný hladkými svalovými vláknami, čo má za následok ich uvoľnenie a tým aj zvýšenie priesvitu danej cievy - tento jednoduchý mechanizmus zabezpečuje patričný prísun krvi a kyslíka a ďalších živín do svalových vlákien, čo umožňuje s patričným silovým tréningom a vysokoproteínovú výživou, optimálny rast svalovej hmoty.


Astragin™

Astragin™ je prírodný patentovaný mix látok zložených z extraktu ženšenu notoginseng a kozinca. Špičkové laboratória v USA preukázali schopnosť Astragin™ podporovať vstrebávanie dôležitých živín vrátane aminokyselín, BCAA nevynímajúc. Štúdie uskutočňované na skupinách športovcov potvrdili, že Astragin™ môže zvýšiť vsrebatelnost BCAA až o 66,7 %.

BioPerin®

BioPerin® obsahuje 95 % účinnej zložky piperín, u ktorej bolo rozsiahlymi klinickými štúdiami dokázané, že zvyšuje využiteľnosť súčasne podávaných mikronutrientov o neuveriteľných 30 až 60 %. V týchto klinických štúdiách, ktoré prebehli v USA, bola naviac sledovaná využiteľnosť doplnkov výživy v troch kategóriách: prvá kategória - mikronutrienty rozpustné v tukoch, druhá kategória - mikronutrienty rozpustné vo vode, tretej kategórie - minerály a cheláty. Vo všetkých kategóriách zvýšil Bioperine preukázateľne využiteľnosť mikronutrientov vo vyššie uvedenom rozpätí.

Výhody:

  • zvyšuje prekrvenie a napumpovanie svalov
  • dodá energiu
  • zlepšuje sústredenosť, výkonnosť a výdrž

Upozornenie

Obsahuje kofeín, nie je vhodné pre registrovaných športovcov. Prípravok nie je určený pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_045

Ovocný punč

Kyselina citrónová, uhličitan sodný, aróma, kyselina jablčná, farbivo: (extrakt z repy), sladidlá: sukralóza a acesulfam K, oxid kremičitý.

Citrón-limetka

Kyselina citrónová, uhličitan sodný, aróma, kyselina jablčná, farbivo: (kurkumín), sladidlá: sukralóza a acesulfam K, oxid kremičitý.

Alergény

Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy.

Amix Nutrition MyoCell 5 Phase, nutričné hodnoty

Produkty v rovnakej kategórii: 11

Kód: #27_034

Značka: Nutrend

N1 Pre-Workout - Nutrend

Predtréningový prípravok N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity.

Cena 18,78 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_070

Značka: BioTechUSA

NitroX Therapy - BioTechUSA

NitroX Therapy je predtréningový prípravok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Cena 18,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade