Muscle Infusion Black - Nutrex

#22_010

Proteín s obsahom vitamínov a minerálov a nízkym obsahom sacharidov a tukov.

Príchuť
Hmotnosť
36,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Muscle Infusion je pokročilá multiproteínová receptúra, ktorá dodáva vašim svalom 25 gramov kvalitného proteínu na jednu porciu. Namiesto zamerania sa iba na jediný proteínový zdroj sa Muscle Fusion plní zmesou niekoľkých výkonných proteínov, aby sa maximalizoval rast. Muscle Fusion má esenciálne aminokyseliny, ktoré sú vynikajúce zdroje glutamínu a vďaka svojej prirodzene sa vyskytujúcej vysokej hladine BCAA pomáha pri oprave a raste svalov. Na podporu čistej svalovej hmoty má Muscle Fusion veľmi nízky obsah tukov. Chutí úplne skvelo a rýchlo sa rozpúšťa.Výhody:

·        s obsahom vitamínov a minerálov

·        podporuje rast a obnovu svalov

·        s nízkym obsahom tukov a sacharidov

·        ľahko sa rozpúšťa

·        neobsahuje aspartám

 

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku v 300 ml vody a užite 2 - 3 krát denne.

Zloženie: Srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, instantná a hydrolyzovaná srvátka, vaječný albumín, micelárny kazeín, mliečny proteínový izolát, kazeinát vápenatý.

Alergény: Obsahuje mlieko a vajcia alebo výrobky z nich. Vyrobené v závode kde sa spracúva mlieko, vajcia, sója, arašidy, orechy, pšenica a rybí olej.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#22_010
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_002

Značka: BSN

Syntha-6 Edge - BSN

Syntha-6 Edge je vysoko kvalitný viaczložkový proteín s vysokým obsahom bielkovín, ktorý pomáha k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

Cena 41,90 €
Viac
Vypredané