• Znížená cena
Multivitamin for Women BioTechUSA, 60 tbl
  • Multivitamin for Women BioTechUSA, 60 tbl
  • Multivitamin for Women BioTechUSA, 60 tbl
  • Multivitamin for Women BioTechUSA, 60 tbl

Multivitamin for Women BioTechUSA, 60 tbl

#11_075

Multivitamin for Women dodáva vyvážené živiny s dôrazom na antioxidanty, vitamíny a minerálne látky pre doplnenie zdravej výživy špeciálne pre ženy.

14,90 €
13,41 € Zľava 10%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Komplex multivitamínov a antioxidantov pre ženy


Multivitamin for Women
dodáva vyvážené živiny s dôrazom na antioxidanty, vitamíny a minerálne látky pre doplnenie zdravej výživy špeciálne pre ženy.

Vápnik prispieva k normálnemu fungovaniu svalov a je potrebný na udržanie zdravých kostí.

Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a prispieva k normálnej syntéze bielkovín.

Železo je jedným z najdôležitejších prvkov v našom organizme. Je nevyhnutnou súčasťou hemoglobínu, teda červených krviniek, ktoré prenášajú kyslík k bunkám. Je aj súčasťou myoglobínu, ktorý zásobuje svaly kyslíkom. Je súčasťou aj celého radu enzýmov a imunitného systému. Zásobuje naše telo energiou.

Zinok prispieva k správnej syntéze bielkovín a prispieva k udržaniu zdravých kostí a zdravých vlasov.

Mangán je dôležitý pre kosti, ale aj pre rôzne metabolické procesy. Ide o minerál patriaci do skupiny antioxidantov, ktorý má viaceré prospešné účinky v tele a jeho využitie je aj v pomocnej liečbe viacerých ochorení.


Meď patrí medzi esenciálne stopové prvky a minerály s významným vplyvom na metabolizmus v organizme. Jej vlastnosti ju predurčujú k úlohe všeobecného prostriedku na podporu zdravia, či už ide o pokožku, pohybový aparát alebo tvorbu enzýmov.

Chróm je esenciálny stopový prvok vplývajúci predovšetkým na metabolizmus živín v tele. Okrem toho má účinky aj na nervový systém či kardiovaskulárnu sústavu.

Jód pomáha spaľovať prebytočný tuk, pozitívne vplýva na zvyšovanie kvality vlasov, nechtov, zubov a kože. Zabezpečuje normálny duševný vývoj, mentálnu vyrovnanosť a výkonnosť mozgu.

Výhody:

  • ideálne pre aktívne ženy
  • obohatené o celý rad vitamínov
  • bohatý zdroj minerálov
  • obohatené o antioxidanty a aminokyseliny

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 tablety denne s jedlom.

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, kyselina askorbová, dl-alfa tokoferol acetát, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), emulgátor (hydroxypropyl metylcelulóza), tiamín mononitrát. D-pantotenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, fumarát železnatý, kyselina boritá, nikotínamid. Petržlen (Petroselinum crispum), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), cholín bitartrát. Citrus aurantium extrakt (citrusové bioflavonoidy), pšeničná tráva 100% celá rastlina (Triticum aestivum), riasa spirulina (Spirulina platensis). Prášok z brusníc veľkoplodých (Vaccinium macrocarpon), oxid zinočnatý, luteín (extrakt Tithonia diversifolia [mexická slnečnica]). Hexahydrát chloridu chromitého, acetát retinylu, inozitol, kyselina alfa-lipoová, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis). Síran meďnatý, lykopén (Solanum lycopersicum [rajčiak jedlý] extrakt), síran manganatý, cholekalciferol, kyselina kremičitá. Seleničitan sodný, kyselina listová, biotín, jodid draselný, kyanokobalamín.

Alergény

Obsahuje lepok.

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy, a osoby do 14 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 °C - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_075
Produkty v rovnakej kategórii: 7