Multivitamín 100% GymBeam, 20 tbl
   Multivitamín 100% GymBeam, 20 tbl

   Multivitamín 100% GymBeam, 20 tbl

   2,95 €
   Posledné kusy na sklade
   Multivitamín 100% vo forme šumivých tabliet pre čo najrýchlejšie vstrebávanie dôležitých vitamínov. Príchuť: pomaranč.
   Množstvo:

   Multivitamín 100% vo forme šumivých tabliet


   Multivitamín 100% vo forme šumivých tabliet pre čo najrýchlejšie vstrebávanie dôležitých vitamínov. Dbajte o svoje zdravie a doprajte svojmu telu poriadnu dávku vitamínu C, vitamínu E a vitamíny skupiny B. Posilnia vašu imunitu a ochránia organizmus pred škodlivými vplyvmi.

   Multivitamín 100% vo forme šumivých tabliet dodá vášmu telu optimálne množstvo dôležitých vitamínov. Posilnite svoju imunitu vitamínmi C, E a 8 vitamínmi skupiny B, ktoré okrem iného podporia aj zdravie vášho organizmu, nabudia vás energiou a majú množstvo ďalších blahodárnych účinkov. V jednej tablete nájdete optimálne dávky 10 vitamínov:

   • Vitamín C - podporuje správne fungovanie imunitného systému, ovplyvňuje tvorbu kolagénu, správnu funkciu krvných ciev a zdravie pokožky, zubov a ďasien. Navyše, postará sa aj o správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie, čím redukuje pocit únavy a vyčerpania.

   • Vitamín E - prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

   • Vitamín B1 (tiamín) - prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a srdca.

   • Vitamín B2 (riboflavín) - udržiava zdravie červených krviniek, slizníc, pokožky a dobrý zrak. Navyše prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

   • Vitamín B3 (niacín) - ovplyvňuje fungovanie nervového systému a psychiky. Udržiava tiež zdravie pokožky, sliznice a pomáha pri znížení vyčerpania a únavy.

   • Vitamín B5 (kyselina pantoténová) - je potrebná v boji proti vyčerpaniu, únave a ovplyvňuje zdravie duševnej výkonnosti.

   • Vitamín B6 (pyridoxín) - hrá dôležitú úlohu vo funkcii imunitného systému a zúčastňuje sa pri tvorbe červených krviniek. Ďalej sa podieľa na normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu.

   • Vitamín B7 (biotín) - pozitívne vplýva na imunitný a nervový systém. Prispieva k látkovej premene makronutrientov a udržaniu zdravých vlasov, pokožky a slizníc.

   • Vitamín B9 (kyselina listová) - prispieva k správnej syntéze aminokyselín a krvotvorbe. Podporuje fungovanie imunitného systému, psychiky a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a v raste zárodočných tkanív počas tehotenstva.

   • Vitamín B12 (kobalamín) - zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a je potrebný pre správnu funkciu imunity, nervového systému a psychiky. Ďalej prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu vyčerpania a únavy. 

   Výhody:

   • obsahuje komplex vitamínov C, E a skupiny B
   • podporuje zdravie imunity
   • prispieva k tvorbe energie
   • chráni bunky pred oxidačným stresom
   • udržiava správnu funkciu nervového systému
   • ovplyvňuje zdravie kostí, zubov, vlasov a pokožky
   • je vo forme šumivých tabliet
   • je vhodný aj pre vegánov

   Odporúčané dávkovanie

   Rozpusťte 1 šumivú tabletu v 200 ml vody a užívajte raz denne.

   Upozornenie

   Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Obsahuje umelé sladidlo. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.

   GymBeam
   #17_006
   8586022210112

   Pomaranč
   Regulátory kyslosti (kyselina citrónová, uhličitan sodný), spevňujúca látka (sorbitol), vitamín C (kyselina L-askorbová), glukóza, aróma, koncentrát z červenej repy, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), spevňujúca látka (polyetylénglykol), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), farbivo (karotény), biotín (D-biotín), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát).

   NUTRIČNÉ HODNOTY

   Veľkosť 1 dávky: 1 tbl (4 g)

   1 tbl

   RVH (%)*

   Vitamín E

   12 mg

   -

   Vitamín C

   80 mg

   -

   Vitamín B1

   1,1 mg

   -

   Vitamín B2

   1,4 mg

   -

   Vitamín B3

   16 mg

   -

   Vitamín B6

   1,4 mg

   -

   Kyselina listová

   200 μg

   -

   Vitamín B12

   2,5 μg

   -

   Biotín

   50 μg

   -

   Vitamín B5

   6 mg

   -

   * Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

   Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

   Multivitamín 100% GymBeam, 20 tbl

   Multivitamín 100% GymBeam, 20 tbl

   2,95 €