MultiSalt - BioTechUSA

#11_106

Kapsuly s obsahom soli s elektrolytmi pre vytrvalostné športy.

Príchuť
Množstvo
10,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Počas dlhotrvajúcich, extrémne vytrvalostných aktivít (napr. ultramaratón, triatlón, pentatlón, vytrvalostné behy) strácate množstvo vody, soli a minerálov, obzvlášť v horúcom počasí. Z minerálnych látok, vaše telo najviac stráca soľ a chlór, a v menšej miere aj horčík. Aj keď voda rehydratuje vaše telo, sama o sebe mu nedokáže zabezpečiť základnú potrebu soli vyžadovanú pre rovnováhu elektrolytov. Preto je veľmi dôležité, počas fyzickej aktivity, doplniť elektrolyty rýchlo a efektívne.

Rýchle a efektívne doplnenie soli

MultiSalt obsahuje 4 zložky v jednej kapsuly: sodík, horčík, draslík a chlór.

Horčík prispieva k udržaniu rovnováhy elektrolytov a znižovaní únavy a vyčerpania, a taktiež k normálnemu zásobovaniu energiou pre metabolické procesy.

Draslík a horčík prispievajú k normálnej funkcii svalov. Nielen že vás rýchlo osvieži, ale pomáha tiež znižovať riziko kŕčov, a preto môžete dať zbohom spomaleným pohybom.

Výhody:

·        udržiava rovnováhu elektrolytov

·        znižuje riziko kŕčov

·        bez konzervantov, gluténu a laktózy

·        efektívne doplnenie soli


Odporúčané dávkovanie:
Užite 1 kapsulu počas a 1 kapsulu po intenzívnej fyzickej aktivite, pri ktorej dochádza k vysokej strate tekutín a elektrolytov, s veľkým množstvom vody (cca 500 ml).

Zloženie: Chlorid sodný 26,2%, oxid horečnatý 26%, chlorid draselný 25,6%, maltodextrín, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju a horčicu.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám a osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_106
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: