MicelleHD® Casein - Amix Nutrition

#13_058

Proteínový produkt s obsahom micelárneho kazeínu.

Príchuť
Hmotnosť
27,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ MicelleHD® Casein je špeciálny proteínový produkt s obsahom micelárneho kazeínu Micelle XL®, ktorý sa v ľudskom tele trávy veľmi pomaly a je teda ideálny pre použitie pred spaním. Unikátny patentovanou technológiou vyrobený micelárny kazeín Micelle XL® obsahuje 3-krát väčšie molekuly micelárneho kazeínu oproti bežnému micelárnemu kazeínu. Tieto veľké molekuly-micely tvorí hustý gél, ktorý sa v ľudskom tele vstrebáva až niekoľko hodín, čím dochádza k postupnému uvoľňovaniu aminokyselín do svalov. Každá porcia tohto proteínu s prídavkom L-teanínu vám pomôže sa zotavením po tréningu.

L-glutamín je najhojnejšia neesenciálna aminokyselina v tele, obsahuje viac ako 60 % voľného množstva aminokyselín v kostrovom svale a viac ako 20 % z celkového počtu cirkulujúcich aminokyselín. L-glutamín hrá dôležitú úlohu pri syntéze proteínov, ako sú proteinogénne aminokyseliny, podporuje regeneráciu svalového tkaniva a aktivuje imunitné bunky.

PepForm® peptidy glutamínu sú vyrobené z patentovaného procesu, ktorý v sebe spája voľné formy peptidov glutamínu izolované z čerstvej sladkej srvátky s využitím pokročilých frakcionačných a separačných technológií.

Suntheanine® je obchodný názov patentovaného enzymaticky vyrobeného L-teanínu, čo je prirodzene sa vyskytujúca ne-bielkovinová aminokyselina nachádzajúca sa takmer výhradne v čajovníkoch.


Aminogen® je patentovaná rastlinná zložka enzýmu, ktorá pomáha telu prirodzene uvoľňovať aminokyseliny z bielkovín.

Výhody:

·        vysoký obsah bielkovín

·        podporuje rast a ochranu svalov

·        s postupným uvoľňovaním

·        poskytuje svalom potrebné živiny počas spánku

·        nízky obsah tuku

·        vynikajúci zdroj vápnika a fosforu

·        antikatabolická podpora pre svaly

 

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 2 odmerky (40 g) v 200 – 300 ml vody alebo mlieka a vypite pred spaním alebo medzi jedlami. Denná dávka sú 2 – 3 porcie.

Zloženie: Reštrukturalizovaný Micelárna Kazeín / z mlieka /, l-glutamín, kakaový prášok (len pre čokoládové príchute), PepForm® Glutamín Peptidy (srvátkové peptidy / z mlieka /, L-Glutamín), l-theanin (Suntheanine®), aróma, farbivo: (milk vanilla príchuť - kurkumín; strawberry-yogurt príchuť - extrakt z červenej repy); patentovaný proteázu blend Aminogen ® (maltodextrín, proteáza), emulgátor: sójový lecitín; sladidlá: sukralóza a acesulfam-K.

Alergény:
 Môže obsahovať stopy vajec, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_058
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: