Amix Nutrition MicelleHD Casein 700 g
  • Amix Nutrition MicelleHD Casein 700 g
  • Amix Nutrition MicelleHD Casein, nutričné hodnoty

MicelleHD Casein - Amix Nutrition

#13_058

MicelleHD Casein nočný proteín s obsahom micelárneho kazeínu. Podporuje rast a ochranu svalov a zároveň poskytuje svalom potrebné živiny počas spánku.

Príchuť
Hmotnosť
26,40 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Nočný proteín s postupným uvoľňovaním obohatený o vysoký obsah bielkovín 


MicelleHD Casein
je špeciálny proteínový produkt s obsahom micelárneho kazeínu Micelle XL®. Ten sa v ľudskom tele trávy veľmi pomaly a je teda ideálny pre použitie pred spaním. Unikátny patentovanou technológiou vyrobený micelárny kazeín Micelle XL® obsahuje 3-krát väčšie molekuly micelárneho kazeínu oproti bežnému micelárnemu kazeínu. Tieto veľké molekuly-micely tvorí hustý gél, ktorý sa v ľudskom tele vstrebáva až niekoľko hodín, čím dochádza k postupnému uvoľňovaniu aminokyselín do svalov. Každá porcia tohto proteínu s prídavkom L-teanínu vám pomôže sa zotavením po tréningu.


L-glutamín je najhojnejšia neesenciálna aminokyselina v tele, obsahuje viac ako 60 % voľného množstva aminokyselín v kostrovom svale a viac ako 20 % z celkového počtu cirkulujúcich aminokyselín. L-glutamín hrá dôležitú úlohu pri syntéze proteínov, ako sú proteinogénne aminokyseliny, podporuje regeneráciu svalového tkaniva a aktivuje imunitné bunky.


PepForm® peptidy glutamínu sú vyrobené z patentovaného procesu, ktorý v sebe spája voľné formy peptidov glutamínu izolované z čerstvej sladkej srvátky s využitím pokročilých frakcionačných a separačných technológií.


Suntheanine® je obchodný názov patentovaného enzymaticky vyrobeného L-teanínu, čo je prirodzene sa vyskytujúca ne-bielkovinová aminokyselina nachádzajúca sa takmer výhradne v čajovníkoch.

Aminogen® je patentovaná rastlinná zložka enzýmu, ktorá pomáha telu prirodzene uvoľňovať aminokyseliny z bielkovín.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • s postupným uvoľňovaním
  • poskytuje svalom potrebné živiny počas spánku
  • nízky obsah tuku
  • vynikajúci zdroj vápnika a fosforu
  • antikatabolická podpora pre svaly

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky (40 g) v 200 - 300 ml vody alebo mlieka a vypite pred spaním alebo medzi jedlami. Denná dávka sú 2 - 3 porcie.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_058

Reštrukturalizovaný Micelárna Kazeín [z mlieka], l-glutamín, kakaový prášok (len pre čokoládové príchute), PepForm® Glutamín Peptidy (srvátkové peptidy [z mlieka], L-Glutamín), l-theanin (Suntheanine®), aróma, farbivo: (milk vanilla príchuť - kurkumín; strawberry-yogurt príchuť - extrakt z červenej repy); patentovaný proteázu blend Aminogen® (maltodextrín, proteáza), emulgátor: sójový lecitín; sladidlá: sukralóza a acesulfam-K.

Alergény

Môže obsahovať stopy vajec, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

MicelleHD Casein, aminokyselinový profil

Produkty v rovnakej kategórii: 24

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey - Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 34,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero - Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 18,32 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_003

Značka: Nutrend

Long Protein - Nutrend

Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]