Micelle Night Amino Amix Nutrition
  • Micelle Night Amino Amix Nutrition
  • Micelle Night Amino Amix Nutrition

Micelle Night Amino Amix Nutrition

#13_016

Micelle Night Amino je revolučný aminokyselinový doplnok stravy ideálny pred spaním s postupným uvoľňovaním pre lepšie a kvalitnejšie budovanie svalov.

Množstvo
20,75 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Aminokyselinový doplnok ideálny pred spaním


Micelle Night Amino
je revolučný aminokyselinový doplnok stravy vytvorený pre použitie pred spaním. Tento doplnok stravy obsahuje peptidy micelárneho bielkovinového izoláte Micelle XL™. Je typický svojimi obrími micel - molekulami, ktoré sa vstrebávajú veľmi pomaly a uvoľňujú tak postupne svoje aminokyseliny. Aminokyseliny sú základným stavebným prvkom bielkovín. Bielkoviny sa podieľajú na raste a udržanie svalovej hmoty.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • obsahuje Micelle XL™
  • postupne uvoľňovanie
  • optimálny a úplný aminokyselinový profil
  • skvelý doplnok pred spaním

Odporúčané dávkovanie

Pre osoby s telesnou hmotnosťou do 90 kg užiť 6 tabliet denne, ostatné nad 90 kg telesnej hmotnosti užiť 6 - 12 tabliet denne, prednostne pred spaním. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie

Peptidy reštrukturalizovanej micelárneho Kazeínu [z mlieka] (mliečny bielkovinový izolát, sójový lecitín), látky protihrudkujúce mikrokryštalická celulóza, kroskarmelóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény

Môže obsahovať stopy vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.
 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_016
Produkty v rovnakej kategórii: 12