BioTechUSA Men’s Arginine 90 kapsúl
  • BioTechUSA Men’s Arginine 90 kapsúl
  • BioTechUSA Men’s Arginine, nutričné hodnoty

Men’s Arginine - BioTechUSA

#11_104

Men’s Arginine je výživový doplnok určený pre mužov, obohatený o 11 vitamínov. Podporuje libido a zvyšuje hladinu testosterónu.

Množstvo
13,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vitamínový komplex pre mužov


Men’s Arginine
je výživový doplnok určený pre mužov, obohatený o aminokyselinu arginín, AKG, 11 vitamínmi a minerálmi. Medzi 11 vitamínov patria najpopulárnejší vo vode rozpustní zástupcovia z radu vitamínov B (vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B7 a B12), ako aj vitamín C a kyselina listová. Čo sa týka vitamínov rozpustných v tukoch, produkt obsahuje vitamíny A a E. Obsahuje taktiež selénium a zinok. Zinok prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Výhody:

  • podporuje mužské libido
  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • obohatený o dôležité vitamíny

Odporúčané dávkovanie

Užite 6 kapsúl denne s pohárom vody. Kapsule užívajte pred spaním. Neužívajte nepretržite viac ako 6 týždňov; pred opätovným užívaním prestaňte užívať na 2 - 3 týždne.

Zloženie

L-arginín hydrochlorid 39,8 %, alfa-ketoglutarát vápenatý 33,3 %, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak). Farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny). Regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], extrakt z koreňa kórejského ženšenu (Panax ginseng). Extrakt z koreňa amerického ženšenu (Panax quinquefolius), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín). Kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferyl-acetát, extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), nikotínamid, oxid zinočnatý. Retinyl-acetát, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, tiamínmononitrát, riboflavín. L-metylfolát vápenatý, D-biotín, seleničitan sodný, kyanokobalamín.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Užívanie produktu konzultujte so svojim lekárom, ak užívate lieky na riedenie krvi, ste diabetik alebo máte problémy s krvným tlakom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_104
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: