BioTechUSA Mega Fat Burner For Her 90 kapsúl
  • BioTechUSA Mega Fat Burner For Her 90 kapsúl
  • BioTechUSA Mega Fat Burner For Her, nutričné hodnoty

Mega Fat Burner For Her - BioTechUSA

#11_088

Mega Fat Burner doplnok na kontrolu hmotnosti pre ženy bez kofeínu. Vhodné aj pre ľudí s výraznou nadváhou alebo vysokým krvným tlakom.

Množstvo
15,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Komplexná formula bez kofeínu na kontrolu telesnej hmotnosti s L-karnitínom a chrómom


Mega Fat Burner
doplnok na kontrolu hmotnosti pre ženy bez kofeínu. Môže sa bezpečné užívať aj dlhodobo, aj pre ľudí s výraznou nadváhou alebo vysokým krvným tlakom. Toto všetko bolo doplnené zložkami, ktoré poskytujú telu skvelú podporu počas diéty: vitamínmi, minerálmi, výťažkami z rastlín, L-karnitínom a chrómom.

Karnitín je zásadný pri spaľovaní tukov a pri premene tukov na energiu. L-karnitín ovplyvňuje pripravenosť na športový výkon maximálnej intenzity. Karnitín má schopnosť znižovať tvorbu kyseliny mliečnej pri fyzickej záťaži, čím zvyšuje schopnosť udržať úroveň tempa. Priaznivo ovplyvňuje tiež mozgovú činnosť. Zmena, je však výsledkom životného štýlu, základom ktorého je zdravá strava a pravidelný pohyb. Pre zvýšenie účinku môžete ešte zvážiť použitie doplnkov na kontrolu telesnej hmotnosti. L-karnitín je súčasťou transportného systému mastných kyselín, vďaka nemu môže byť využitá energia z tuku, a preto je nevyhnutný pre premenu tuku na energiu.

Chróm
prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov a udržuje normálnu hladinu cukru v krvi.

Zinok
prispieva k správnej látkovej premene mastných kyselín. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Železo prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Výhody:

  • podporuje spaľovanie tukov
  • premieňa tuky na energiu
  • udržuje normálnu hladinu cukru v krvi
  • bez kofeínu

Odporúčané dávkovanie

Užite 3 kapsuly denne pred hlavným jedlom s dostatočným množstvom vody.

Zloženie

L-carnitine Blend 44 % (L-karnitín L-tartrát, acetyl L-karnitín HCl), CLA prášok (obsahuje mlieko, sóju) (16 %). Garcínia kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodov (16 %), kapsula [želatína. Farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], Vitamin-Mineral Blend [fumaran železnatý, oxid zinočnatý (0,38 %). D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutámová. hexahydrát chloridu chromitého (0,007 %), jodid draselný]. Protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), Burn Complex Blend 2,5 % (extrakt z plodov kajenského korenia, extrakt z plodov čierneho korenia).

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce vajcia, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_088
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: