Najnovší článok

Vyhľadávanie

  Masážna loptička BLC01 Lacrosse Ball HMS
  • Masážna loptička BLC01 Lacrosse Ball HMS
  • Masážna loptička BLC01 Lacrosse Ball HMS

  Masážna loptička BLC01 Lacrosse Ball HMS

  #36_359

  Špeciálna masážna loptička vhodná na svalovú relaxáciu po náročnom tréningu. Lakrosová loptička uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela.0

  4,79 €
  S DPH
  Množstvo
  Vypredané

  Dodá partner: Abistore Sport
  Produkty
            1546
  Dodanie
         3 - 8 dní
  Popis

  Lakrosová loptička


  Špeciálna masážna loptička Lacrosse Ball HMS je vhodná na svalovú relaxáciu po náročnom tréningu. Silikonová lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.

  Výhody:

  1. Lepší krvný obeh a efektívnejšie cvičenie: používanie lakrosovej loptičky zlepšuje prekrvenie svalov. Aktívny strečing môže preniknúť hlbšie do svalov, čím sa zníži riziko zranenia po cvičení. Zlepšuje tiež štruktúru spojivového tkaniva okolo svalov. Sila svalov sa lepšie prenáša a cviky sa stávajú efektívnejšími.

  2. Zníženie svalovej únavy a stresu: lakrosová loptička bojuje s dlhotrvajúcimi bodmi bolesti. Bolestivé spúšťače zmiznú z každodenného pohybu a zabezpečia lepšie držanie tela a menšiu únavu. Uvoľňuje svaly, znižuje celkovú hladinu stresu a zvyšuje odolnosť autoimunitného systému.

  3. Zlepšenie polohy chrbta: s lakrosovou loptičkou môžete zvýšiť mobilitu a flexibilitu. Tým sa znižuje možnosť zasunutej preferenčnej polohy.

  Technické parametre:

  • Materiál: silikón
  • Priemer: 6,5 cm
  Detaily produktu
  #36_359
  5907695519389