M.A.P. Amino Max Amix Nutrition, 340 g
  • M.A.P. Amino Max Amix Nutrition, 340 g
  • M.A.P. Amino Max Amix Nutrition, 340 g

M.A.P. Amino Max Amix Nutrition, 340 g

#13_017

M.A.P. Amino Max je obohatený o voľné esenciálne aminokyseliny v kombinácii s vysoko koncentrovanou formou práškového glycerolu GlyceroMax. Príchuť: natural.

23,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vysoko koncentrovaná forma práškového
glycerolu GlyceroMax


M.A.P. Amino Max 
je predtréningový doplnok stravy v prášku, ktorý obsahuje voľné esenciálne aminokyseliny v kombinácii s vysoko koncentrovanou formou práškového glycerolu GlyceroMax®.

GlyceroMax® zvyšuje koncentráciu tekutín v krvi a tkanivách v tele (hyperhydratácia), čo je veľmi prospešné pre kulturistov a vytrvalostných športovcov. Táto zložka vytvára na rozdiel od čerpadiel na báze oxidu dusnatého „vodné“ pumpy, vďaka svojej schopnosti vnášať vodu do svalových buniek vedie k „plnšiemu a zdurenejšiemu“ hľadaniu vašich svalov. V kombinácii s rozumnou stravou a cvičebným režimom GlyceroMax® podporí zvýšenú hydratáciu pracovných svalov a zníži účinky spojené s dehydratáciou a únavou. Glycerol je látka, o ktorej sa preukázalo, že zvyšuje objem krvnej plazmy. Nedávne štúdie ukázali, že konzumácia glycerolu pred tréningom môže zvýšiť vašu schopnosť zadržiavať intramuskulárnu tekutinu až o päťdesiat percent.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • optimalizuje syntézu proteínov v tele
  • optimalizuje svalovú hmotu
  • optimalizuje silu svalov
  • optimalizuje vytrvalosť svalov
  • podporuje rýchlejšiu regeneráciu svalov
  • bez umelých farbív a sladidiel

Odporúčané dávkovanie

Užite 3 odmerky (17 g) pred tréningom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zloženie

L-leucín, L-valin, práškový glycerol 65 % GlyceroMax®, L-lyzín HCl, L-izoleucín, L-fenylalanín, L-treonín, L-histidín, L-metionín, L-tryptofán, emulgátor: sójový lecitín , protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Alergény
Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_017
Produkty v rovnakej kategórii: 12