M.A.P.® Amino Max - Amix Nutrition

#13_082

Vysoko koncentrovaná forma práškového glycerolu GlyceroMax®.

Príchuť
Hmotnosť
24,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ M.A.P.® Max® je predtréningový doplnok stravy v prášku, ktorý obsahuje voľné esenciálne aminokyseliny v kombinácii s vysoko koncentrovanou formou práškového glycerolu GlyceroMax®.

GlyceroMax® zvyšuje koncentráciu tekutín v krvi a tkanivách v tele (hyperhydratácia), čo je veľmi prospešné pre kulturistov a vytrvalostných športovcov.

Táto zložka vytvára na rozdiel od čerpadiel na báze oxidu dusnatého „vodné“ pumpy, vďaka svojej schopnosti vnášať vodu do svalových buniek vedie k „plnšiemu a zdurenejšiemu“ hľadaniu vašich svalov.

V kombinácii s rozumnou stravou a cvičebným režimom GlyceroMax® podporí zvýšenú hydratáciu pracovných svalov a zníži účinky spojené s dehydratáciou a únavou.

Glycerol je látka, o ktorej sa preukázalo, že zvyšuje objem krvnej plazmy. Nedávne štúdie ukázali, že konzumácia glycerolu pred tréningom môže zvýšiť vašu schopnosť zadržiavať intramuskulárnu tekutinu až o päťdesiat percent.

Výhody:

·        optimalizuje syntézu proteínov v tele

·        optimalizuje svalovú hmotu

·        optimalizuje silu svalov

·        optimalizuje vytrvalosť svalov

·        podporuje rýchlejšiu regeneráciu svalov

·        bez umelých farbív a sladidiel


Odporúčané dávkovanie: Užite 3 odmerky (17 g) pred tréningom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zloženie:
L-leucín, L-valin, práškový glycerol 65% GlyceroMax®, L-lyzín HCl, L-izoleucín, L-fenylalanín, L-treonín, L-histidín, L-metionín, L-tryptofán, emulgátor: sójový lecitín , protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_082
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: