M.A.P.® Amino Instant - Amix Nutrition

#13_075

Esenciálne kryštalické aminokyseliny s prídavkom peptidu PepForm®.

Príchuť
Množstvo
17,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ M.A.P.® Amino Power je doplnkový produkt, ktorý obsahuje jedinečné esenciálne aminokyseliny vo vysoko purifikovanej, voľnej kryštalickej forme s infúziou peptidu PepForm™.

Výhody:

·        optimalizuje syntézu proteínov v tele

·        optimalizuje svalovú hmotu

·        optimalizuje silu

·        optimalizuje vytrvalosť

·        podporuje rýchlejšiu regeneráciu svalov


Odporúčané dávkovanie: Pre ľudí s telesnou hmotnosťou do 80 kg užite 5 tabliet denne 30 minút pred záťažou, pre osoby s hmotnosťou od 80 kg do 100 kg telesnej hmotnosti užite 10 tabliet denne 30 minút pred záťažou a pre osoby nad 100 kg telesnej hmotnosti 10 tabliet denne 30 minút pred cvičením a 5 tabliet o 2 hodiny neskôr. Zapite veľkým množstvom vody. Neprekračujte dennú odporúčanú dennú dávku.

Zloženie:
L-Leucín, L-Lyzín HCl, L-Izoleucín, L-Valin, L-Fenylalanín, L-Treonín, látky protihrudkujúce mikrokryštalická celulóza, kroskarmelóza; PepForm® Matrix 2:1:1 (PepForm™ BCAA Peptidy [srvátkové peptidy / z mlieka /, BCAA peptidy, L-Leucín, L-izoleucín, L-Valin], PepForm® Leucín Peptidy [srvátkové peptidy / z mlieka /, L -Leucin], PepForm®Tryptophan peptidy [srvátkové peptidy / z mlieka /, L-Tryptophan]), L-Histidín, L-Metionín, L-Tryptophan, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény: Môže obsahovať stopy vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_075
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_031

Značka: BioTechUSA

BCAA+B6 - BioTechUSA

BCAA+B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatený o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Cena 11,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]