Maltodextrin - Scitec Nutrition

#12_053

Rýchle palivo k tréningu a k regenerácii.

Príchuť
Hmotnosť
11,22 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Maltodextrín je technicky zložený sacharid, pochádzajúci z kukurice. Vstrebávateľnosťou je podobný glukóze, je rýchlo a ľahko stráviteľný.

Produkt je ideálny pre konzumáciu počas tréningu, zabezpečuje rýchlo dostupnú energiu a doplní glykogénové zásoby. Podľa potreby je možné ho konzumovať aj po tréningu, čím napomáha k regenerácii. Pretože je mierne sladkastej chuti, možno ho pridať do akéhokoľvek nápoja, okrem iného si ho môžete primiešať aj do svojho obľúbeného bielkovinového nápoja.

Výhody:

·        výborný zdroj energie

·        podporuje regeneráciu svalov

·        rýchlo a ľahko stráviteľný

·        sladkastá chuť


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (30 g – 1/2 dávkovacej odmerky) v 250 ml vody a užite každú hodinu fyzickej aktivity. Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku konzumujte počas / alebo po tréningu.


Zloženie:

Bez príchute:
Maltodextrín (z kukuričného škrobu).

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_053
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_010

Značka: BSN

True-Mass 1200 - BSN

True-Mass 1200 kvalitný gainer, ktorý obsahuje až 54 g proteínu v jednej dávke s postupným uvoľňovaním. Podporuje rast čistej svalovej hmoty.

Cena 44,90 €
Viac
Vypredané

Kód: #11_029

Značka: BioTechUSA

CarboX - BioTechUSA

CarboX™ je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov. Dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu.

Cena 9,10 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]