Maca - BioTechUSA

#11_128

Prírodný rastlinný extrakt určený predovšetkým mužom.

Príchuť
Množstvo
15,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Lepidium meyenii alebo Maca

Hľuzy divo rastúcej hľuznatej rastliny Maca pochádzajúcej z Peru, ktorá je bohatým zdrojom fytonutrientov, aminokyselín a mastných kyselín, obsahujú tiež vitamíny a minerály. Nie náhodou ju Peruánci nazývajú super potravinou, ale kvôli jej fyziologickým účinkom podobným ženšenu, ju môžeme nazývať aj peruánskym ženšenom. Jej používanie siaha až do dávnej minulosti, napríklad inkskí bojovníci ju konzumovali pravidelne pred bojom, čím zvyšovali svoju silu a húževnatosť. Používali ju nielen v takýchto prípadoch, ale bežne aj v sušenej mletej forme na prípravu rôznych pokrmov.

Prírodná super potravina v kapsulách

Vďaka baleniu vo forme kapsúl možno produkt Maca od BioTechUSA konzumovať a nosiť so sebou počas dňa kdekoľvek. Balenie obsahuje 30 denných dávok, takže je jednoduché užívať ho aj ako jednomesačnú kúru.

Komu odporúčame produkt Maca od BioTechUSA?

·        predovšetkým mužom


Výhody:

·        zvyšuje vytrvalosť a výdrž

·        má pozitívny vplyv na potenciu a stimuluje sexuálne funkcie

·        zvyšuje množstvo a kvalitu spermií

·        zvyšuje plodnosť

·        zvyšuje libido

·        pôsobí proti duševnej vyčerpanosti, stresu, posilňuje psychickú odolnosť

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsuly denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: Extrakt maca 62.8% [extrakt z koreňa maca žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii), maltodextrín], objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_128
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_077

Značka: BioTechUSA

ZMAttack - BioTechUSA

Synergicky pôsobiaca formula optimalizujúca hladinu testosterónu, ktorá prirodzene prispieva k regulácii hormonálnej činnosti a správnemu fungovaniu imunitného systému.

Cena 11,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]