Nutrend Long Protein 1000 g
  • Nutrend Long Protein 1000 g
  • Nutrend Long Protein, nutričné hodnoty

Long Protein - Nutrend

#27_003

Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín.

Príchuť
Hmotnosť
31,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Proteínový suplement pre nárast čistej svalovej hmoty


Unikátny komplex vybraných zdrojov bielkovín s efektom postupného vstrebávania. Zdroje proteínov na prípravu
Long Protein boli vybrané s ohľadom na ich najvyššiu kvalitu. Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Vďaka postupnej vstrebateľnosti je ideálnym proteínom v dobe, keď vás čaká dlhšia doba bez príjmu potravy. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín. BCAA sú zodpovedné za ochranu svalovej hmoty a rýchlu regeneráciu.

Výhody:

  • obohatený o srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, kazeinát, mliečny proteínový izolát
  • vysoký obsah bielkovín 80 % v každej dávke
  • vysoký obsah BCAA v každej dávke 7 g
  • ideálny na doplnenie bielkovín kedykoľvek v priebehu dňa

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (2 a 2/3 odmerky = 40 g) v 180 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 2 dávky denne, medzi jedlami. Maximálne 2 dávky denne.

Upozornenie

So sladidlami, vhodné najmä pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Skladovanie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_003
Citrón-jogurt
Long proteín System 96 % (41 % srvátkový proteínový koncentrát, 21,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), 21,5 % kazeinát vápenatý, 12 % izolát mliečnych bielkovín), aróma, zahusťovadlo polydextróza, kyselina askorbová (vitamín C), protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D).

Čokoláda-kakao
Long proteín System 92 % (37 % srvátkový proteínový koncentrát, 22 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), 22 % kazeinát vápenatý, 11 % izolát mliečnych bielkovín), kakao, zahusťovadlo polydextróza, kyselina askorbová (vitamín C), protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), aróma, cholekalciferol (vitamín D).

Marcipán
Long proteín System 94 % (39 % srvátkový proteínový koncentrát, 22 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), 22 % kazeinát vápenatý, 11 % izolát mliečnych bielkovín), aróma, zahusťovadlo polydextróza, kyselina askorbová (vitamín C ), protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D).

Vanilka
Long proteín System 94 % (39 % srvátkový proteínový koncentrát, 22 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), 22 % kazeinát vápenatý, 11 % izolát mliečnych bielkovín), aróma, zahusťovadlo polydextróza, kyselina askorbová (vitamín C ), protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D), farbivo ß-karotén.

Alergény
Výrobok obsahuje laktózu a sóju.

Nutrend Long Protein, typické aminokyselinové spektrum
Nutrend Long Protein, typické aminokyselinové spektrum
Produkty v rovnakej kategórii: 24

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero - Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 18,32 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey - Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 34,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]