LipoLean® - Amix Nutrition

#13_049

Silný spaľovač tukov pre mužov aj ženy.

Príchuť
Množstvo
27,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ LipoLean® predstavuje ideálny produkt pre mužov aj ženy, ktorí chcú zvíťaziť v boji proti telesnému tuku. Vďaka svojej prevratnej technológii tekutých kapsúl dosahuje Amix™ LipoLean® vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky. Unikátne zložky, ktoré boli skúmané z hľadiska straty telesnej hmotnosti zaistia rýchle a účinné spaľovanie tukov, budú kontrolovať vašu chuť do jedla, zrýchlia metabolizmus a dodajú energiu, ktorú potrebujete k prekonaniu namáhavého dňa.

 

Amix ™ LipoLean® bol vyvinutý predovšetkým pre ženy, kde podporuje predovšetkým redukciu tukovej hmoty v problémových partiách brucha, zadku či stehien. Unikátne zloženie však vytvára veľmi silnú termogenézu, ktorý vedie k celkovému úbytku telesného tuku. Preto je Amix™ LipoLean® vhodný aj pre mužov.


Výhody:

·        silný spaľovač tukov

·        podporuje chudnutie

·        zrýchľuje metabolizmus

·        kontroluje chuť do jedla

·        vhodný pre mužov aj ženy

·        vedecký overené zložky


Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsuly 30 – 60 minút pred fyzickou aktivitou a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Olej z požltu farbiarskeho, olej z ryžových otrúb, želatínová kapsula LiCaps® (želatína, farbivá: E129, E110, oxid titaničitý), bezvodný kofeín, L-karnitín tartrát, extrakt z papriky, taurín, extrakt z koreňa bielej vŕby, L-tryptofán, extrakt z Citrus aurantium, extrakt zo zeleného čaju, extrakt zo zázvoru, extrakt z guarany, extrakt z čierneho korenia (Bioperine®), pyridoxín HCL (vitamín B6).

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_049
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: