Lipo-6 Black

#22_005
Nutrex

Lipo-6 Black je najsilnejší a najvýkonnejší spaľovač tukov.

Množstvo
29,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Lipo-6 Black je najsilnejší a najvýkonnejší spaľovač tukov, ktorý podporuje odbúravanie tukov rôznymi cestami. Je určený pre aktívnych ľudí, ktorí hľadajú silnú pomoc pri chudnutí.

 

Lipo-6 Black podporuje silný termogénny účinok, ktorý pomáha zvyšovať metabolizmus tela. Aktivácia termogenézy je kľúčovým podporným prvkom, ktorý vaše telo nabáda spáliť viac kalórií.

 

Ďalším pozitívnym a vysoko viditeľným účinkom Lipo-6 Black je jeho schopnosť zvýšiť duševnú bdelosť, zamerať sa a podporovať vysokú energiu. Toto sú dôležité aspekty, ktoré pomôžu znížiť únavu a zostať aktívnym po celý deň.

 

Lipo-6 Black je ďalej navrhnutý tak, aby pomohol obmedziť chuť do jedla, aby bolo možné ľahšie sa držať úspešného plánu stravovania.

Výhody:

·        efektívne pomáha spaľovať tuky

·        urýchľuje metabolizmus

·        potláča chuť do jedla

·        znižuje únavu a tým dodáva viac energie

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 kapsule ráno a 3 poobede, minimálne 6 hodín pred plánovaným spánkom a 1 hodinu pred jedlom.

Zloženie: Glycerol, rastlinná celulóza, čistená voda, sorbitan monooleát, dioxid titaničitý, bioperine.

Alergény: Neobsahuje alergény.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#22_005
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #33_004

Značka: Superior 14

CLA 2000

Prvotriedna vysoko kvalitná mastná kyselina CLA - konjugovaná kyselina linolová. CLA sú využívané najmä ako neagresívny spaľovač tukov.

Cena 20,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]