Altevita Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom 300 g
  • Altevita Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom 300 g
  • Altevita Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom, nutričné hodnoty

Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom - Altevita

#32_004

Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom s kvalitnou 70 % čokoládou. Vysoký obsah bielkovín, bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm.

Hmotnosť
8,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Lahodný krém s vysokým obsahom bielkovín


Lieskovoorieškový krém s pridaným proteínom a kvalitnou 70 % čokoládou. Bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm. Tento krém je určený pre športovcov a všetkých, ktorí vyznávajú aktívny štýl života. Je určený primárne pre doplnenie energie, navyše s dávkou bielkovín.


Lieskové orechy: Sú výborným zdrojom energie, doplneným o mnoho ďalších cenných látok. Nájdeme v nich predovšetkým vitamíny skupiny B, karotény, v tuku rozpustný vitamín E, je v nich zastúpený dokonca aj vitamín C. Za povšimnutie stojí aj dlhý zoznam nepostrádateľných stopových prvkov, v orieškoch nájdeme draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, meď, bór, mangán, zinok, chróm, selén a ďalšie. Nie nadarmo sú oriešky veľmi obľúbenou potravou športovcov a vyznávačov zdravej výživy, jediná hrsť orieškov nám často dodá viac prospešných látok, než porcia bežného jedla, navyše vo veľmi zdravé a prirodzenej forme.


Proteín: Zdroj bielkovín. Používa sa proteínový koncentrát s 80 % podielom bielkovín zo slovenských mliekarne.


Čokoláda 70 %: Pre lahodnú chuť bola použitá 70 % čokoláda, ktorá je ako vysokopercentná, so zanedbateľným podielom cukrov a zároveň chuťovo vyvážená.


Kakao: Jedna z najkomplexnejších potravín na svete, radí sa k tzv. Superpotravinám „superfoods“. Nepražené kakaové bôby obsahujú významné množstvo horčíka a organickej síry, a 2-krát viac antioxidantov ako červené víno či zelený čaj. Obsahuje tiež vysoké množstvo draslíka, vápnika, sodíka a tiež antioxidanty, z ktorých 10 % tvoria flavonoidy. Obsahuje tiež mnoho prírodných zložiek ako serotonín – proti stresu, tryptofán – proti depresii, anandamid (známy ako „chemikálie šťastia“) a dopamín.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín 
  • bez umelých sladidiel a aróm 
  • bez konzervantov
  • ideálny pre športovcov na doplnenie energie
  • obohatená o 70 % čokolády

Zloženie

Lieskové orechy, čokoláda ekvádor 70 %, srvátkový proteínový koncentrát, ekvádorské kakao.

Detaily produktu
#32_004
Produkty v rovnakej kategórii: 50

Kód: #32_009

Značka: Altevita

Chia semienka - Altevita

Chia semienka sú skvelým doplnkom pre športovcov, vegetariánov, vegánov, osoby s nadváhou, pre dojčatá, malé deti a tiež tehotné a dojčiace ženy.

Cena 2,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_008

Značka: Altevita

Quinoa - Altevita

Quinoa je ideálna pre každého, kto sa rozhodol zdravo stravovať. Výborná alternatíva k ryži, kuskusu, vyniká svojou jednoduchou prípravou.

Cena 2,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #13_094

Značka: Amix Nutrition

PeAmix - Amix Nutrition

PeAmix je prírodné arašidové maslo bez pridaného cukru a soli. Arašidové maslo je veľmi chutné a je prirodzeným zdrojom bielkovín, sacharidov a tukov.

Cena 10,86 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_138

Značka: BioTechUSA

Protein Cream - BioTechUSA

Protein Cream je skvelá kakaová nátierka s lieskovými orieškami, srvátkovým proteínom, bez pridaného cukru, palmového oleja a konzervantov, so sladidlom.

Cena 9,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_007

Značka: Altevita

Para orechy - Altevita

Para orechy sú bohaté na bielkoviny, zdravé tuky, omega-3 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín E, minerály, ako horčík, selén, fosfor, železo, zinok.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_010

Značka: Altevita

Goji - Altevita

Goji bohatý zdroj aminokyselín, minerálov a vitamínov. Výrazne posilňuje imunitný systém. Je nenahraditeľným doplnkom pre náš organizmus.

Cena 3,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]