Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom Altevita, 300 g
  • Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom Altevita, 300 g
  • Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom Altevita, 300 g

Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom Altevita, 300 g

#32_004

Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom s kvalitnou 70 % čokoládou. Vysoký obsah bielkovín, bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm.

8,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Lahodný krém s vysokým obsahom bielkovín


Lieskovoorieškový krém s pridaným proteínom a kvalitnou 70 % čokoládou. Bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm. Tento krém je určený pre športovcov a všetkých, ktorí vyznávajú aktívny štýl života. Je určený primárne pre doplnenie energie, navyše s dávkou bielkovín.


Lieskové orechy: Sú výborným zdrojom energie, doplneným o mnoho ďalších cenných látok. Nájdeme v nich predovšetkým vitamíny skupiny B, karotény, v tuku rozpustný vitamín E, je v nich zastúpený dokonca aj vitamín C. Za povšimnutie stojí aj dlhý zoznam nepostrádateľných stopových prvkov, v orieškoch nájdeme draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, meď, bór, mangán, zinok, chróm, selén a ďalšie. Nie nadarmo sú oriešky veľmi obľúbenou potravou športovcov a vyznávačov zdravej výživy, jediná hrsť orieškov nám často dodá viac prospešných látok, než porcia bežného jedla, navyše vo veľmi zdravé a prirodzenej forme.


Proteín: Zdroj bielkovín. Používa sa proteínový koncentrát s 80 % podielom bielkovín zo slovenských mliekarne.


Čokoláda 70 %: Pre lahodnú chuť bola použitá 70 % čokoláda, ktorá je ako vysokopercentná, so zanedbateľným podielom cukrov a zároveň chuťovo vyvážená.


Kakao: Jedna z najkomplexnejších potravín na svete, radí sa k tzv. Superpotravinám „superfoods“. Nepražené kakaové bôby obsahujú významné množstvo horčíka a organickej síry, a 2-krát viac antioxidantov ako červené víno či zelený čaj. Obsahuje tiež vysoké množstvo draslíka, vápnika, sodíka a tiež antioxidanty, z ktorých 10 % tvoria flavonoidy. Obsahuje tiež mnoho prírodných zložiek ako serotonín – proti stresu, tryptofán – proti depresii, anandamid (známy ako „chemikálie šťastia“) a dopamín.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín 
  • bez umelých sladidiel a aróm 
  • bez konzervantov
  • ideálny pre športovcov na doplnenie energie
  • obohatená o 70 % čokolády

Zloženie

Lieskové orechy, čokoláda ekvádor 70 %, srvátkový proteínový koncentrát, ekvádorské kakao.

Detaily produktu
#32_004
Produkty v rovnakej kategórii: 6

Kód: #11_045

Značka: BioTechUSA

Protein Cream BioTechUSA

Protein Cream je nátierka s príchuťou kakao-lieskový oriešok, srvátkovým proteínom, bez pridaného cukru, palmového oleja a konzervantov, so sladidlom.

Cena 5,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]