Najnovší článok

Vyhľadávanie

Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom Altevita, 300 g
  • Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom Altevita, 300 g

Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom Altevita, 300 g

#32_004

Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom s kvalitnou 70 % čokoládou. Vysoký obsah bielkovín, bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm.

7,99 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Lahodný krém s vysokým obsahom bielkovín


Lieskovoorieškový krém s pridaným proteínom a kvalitnou 70 % čokoládou. Bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm. Tento krém je určený pre športovcov a všetkých, ktorí vyznávajú aktívny štýl života. Je určený primárne pre doplnenie energie, navyše s dávkou bielkovín.


Lieskové orechy: Sú výborným zdrojom energie, doplneným o mnoho ďalších cenných látok. Nájdeme v nich predovšetkým vitamíny skupiny B, karotény, v tuku rozpustný vitamín E, je v nich zastúpený dokonca aj vitamín C. Za povšimnutie stojí aj dlhý zoznam nepostrádateľných stopových prvkov, v orieškoch nájdeme draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, meď, bór, mangán, zinok, chróm, selén a ďalšie. Nie nadarmo sú oriešky veľmi obľúbenou potravou športovcov a vyznávačov zdravej výživy, jediná hrsť orieškov nám často dodá viac prospešných látok, než porcia bežného jedla, navyše vo veľmi zdravé a prirodzenej forme.


Proteín: Zdroj bielkovín. Používa sa proteínový koncentrát s 80 % podielom bielkovín zo slovenských mliekarne.


Čokoláda 70 %: Pre lahodnú chuť bola použitá 70 % čokoláda, ktorá je ako vysokopercentná, so zanedbateľným podielom cukrov a zároveň chuťovo vyvážená.


Kakao: Jedna z najkomplexnejších potravín na svete, radí sa k tzv. Superpotravinám „superfoods“. Nepražené kakaové bôby obsahujú významné množstvo horčíka a organickej síry, a 2-krát viac antioxidantov ako červené víno či zelený čaj. Obsahuje tiež vysoké množstvo draslíka, vápnika, sodíka a tiež antioxidanty, z ktorých 10 % tvoria flavonoidy. Obsahuje tiež mnoho prírodných zložiek ako serotonín – proti stresu, tryptofán – proti depresii, anandamid (známy ako „chemikálie šťastia“) a dopamín.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín 
  • bez umelých sladidiel a aróm 
  • bez konzervantov
  • ideálny pre športovcov na doplnenie energie
  • obohatená o 70 % čokolády
Detaily produktu
#32_004
8586020041091

Lieskové orechy, čokoláda ekvádor 70 %, srvátkový proteínový koncentrát, ekvádorské kakao.

NUTRIČNÉ HODNOTY

100 g

RVH (%)*

Energia

2449 kJ

585 kcal

-

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

48 g

9,9 g

-

-

Sacharidy

z toho cukry

11,8 g

9,2 g

-

-

Vláknina

5 g

-

Bielkoviny

21 g

-

Sodík

<0,1 g

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).