L-Lysine - BioTechUSA

#11_127

Kapsule s výživovým doplnkom s obsahom esenciálnych aminokyselín.

Príchuť
Množstvo
12,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

L-lyzín je všestranná esenciálna aminokyselina, ktorú telo nedokáže produkovať alebo ju produkuje iba v nedostatočnom množstve. Väčšinou sa vyskytuje v potravinách bohatých na bielkoviny, ako sú mliečne výrobky, mäso, vajcia. L-lyzín sa dá ľahko doplniť vyváženou stravou a kvalitnými výživnými látkami, ale v niektorých prípadoch (napríklad u ľudí vedúcich vegánsky životný štýl) môže byť potrebné zabezpečiť jeho príjem z iných zdrojov ako z jedla. Môže pomôcť výživový doplnok vo forme kapsúl BioTechUSA L-Lysine. Vďaka baleniu vo forme kapsúl ho možno jednoducho dávkovať a nosiť so sebou počas dňa kdekoľvek.

Komu odporúčame produkt L-Lysine od BioTechUSA?

·        tým, ktorí potrebujú doplniť esenciálnu aminokyselinu L-lyzín

·        ktorí hľadajú produkt vo forme kapsúl


Esenciálne aminokyseliny

Esenciálne aminokyseliny (poznáme ich 9) sú nevyhnutné pre ľudské telo, ale telo ich nedokáže produkovať alebo ich produkuje iba v nedostatočnom množstve. Preto je obzvlášť dôležité zabezpečiť ich z vonkajších zdrojov, pokiaľ možno v optimálnom množstve a pomere. L-lyzín (spolu s L-leucínom) patrí do skupiny čisto ketogénnych aminokyselín.

Výhody:

·        zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe svalov

·        urýchľuje hojenie rán

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 kapsulu 3-krát denne s pohárom vody medzi jedlami. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: L-lyzín hydrochlorid 82,8%, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám a osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky.

Skladovanie:
 Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_127
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: