L-Carnitine 500 mg šumivé tablety BioTechUSA, 20 tbl
  • L-Carnitine 500 mg šumivé tablety BioTechUSA, 20 tbl
  • L-Carnitine 500 mg šumivé tablety BioTechUSA, 20 tbl

L-Carnitine 500 mg šumivé tablety BioTechUSA, 20 tbl

#11_071

L-Carnitine je vysokoúčinný spaľovač tukov. Jedinečná forma šumivých tabliet zabezpečí 100%-nú rozpustnosť, čo uľahčí dokonalé vstrebávanie.

Príchuť
6,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vysokoúčinný spaľovač tukov v šumivých tabletách


Šumivé tablety L-Carnitine 500 mg sú jednoduchým riešením na rýchle spaľovanie tuku a zabezpečenie extra energie počas tréningu. Je určený pre oddaných jednotlivcov, ktorí hľadajú profesionálnu pomoc pri plnení svojich fitness cieľov. Dobre sa rozpúšťa v studenej vode a poskytuje osviežujúci a chutný nápoj. V šumivej tabletovej formulácii je L-karnitín po rozpustení 100 % absorbovaný. L-Carnitine 500 mg šumivé tablety je skvelá receptúra ​​s osviežujúcou príchuťou, ktorú stačí rozpustiť v poháru vody, počkať, kým sa rozpustí, a potom si vychutnať fantastickú chuť. Šumivé tablety L-Carnitine 500 mg poskytujú najlepšie prírodné riešenie na rýchle chudnutie.

Karnitín je zásadný pri spaľovaní tukov a pri premene tukov na energiu. L-karnitín ovplyvňuje pripravenosť na športový výkon maximálnej intenzity. Karnitín má schopnosť znižovať tvorbu kyseliny mliečnej pri fyzickej záťaži, čím zvyšuje schopnosť udržať úroveň tempa. Priaznivo ovplyvňuje tiež mozgovú činnosť.

Výhody:

  • vysokoúčinný spaľovač tukov 
  • skvelá ovocná chuť 
  • vhodné pri redukčnej diéte

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne rozpustenú v 2 dl vody, 30 minút pred tréningom.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 60 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_071

Citrón-limetka

Kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), l-karnitín l-tartrát 12,5 %, objemové činidlo (sorbitol), prírodné arómy, sladidlá (sukralóza), farbivá (riboflavíny).

Čučoriedka-malina

Kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), l-karnitín l-tartrát 12,5 %, objemové činidlo (sorbitol), arómy, farbivo (cviklová červená), sladidlá (sukralóza).

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 2