• Novinka
L-Carnitine 100.000 Liquid BioTechUSA, 500 ml
  • L-Carnitine 100.000 Liquid BioTechUSA, 500 ml
  • L-Carnitine 100.000 Liquid BioTechUSA, 500 ml

L-Carnitine 100.000 Liquid BioTechUSA, 500 ml

#11_085

L-Carnitine 100.000 Liquid obsahuje 2000 mg vysoko efektívnej a čistej formy L-karnitínu. Prirodzene podporuje spaľovanie tuku.

Príchuť
25,25 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Spaľovač tuku obohatený o 2000 mg L-karnitínu


Aktívna zložka v L-Carnitine 100.000, L-karnitín, je považovaná za jedného z top spaľovačov tukov po celom svete a tiež patrí k najefektívnejším látkam na zvýšenie výkonu. Pre ešte lepšie výsledky bol pridaný extrakt zo zeleného čaju, ktorý sa v Číne používa ako elixír pre zrýchlenie metabolizmu už viac ako 4000 rokov. Pridané boli tiež vitamíny, vrátane vitamínov B5 a B6, čo prispieva k redukciu únavy a vyčerpania.


Karnitín je zásadný pri spaľovaní tukov a pri premene tukov na energiu. L-karnitín ovplyvňuje pripravenosť na športový výkon maximálnej intenzity. Karnitín má schopnosť znižovať tvorbu kyseliny mliečnej pri fyzickej záťaži, čím zvyšuje schopnosť udržať úroveň tempa. Priaznivo ovplyvňuje tiež mozgovú činnosť. Zmena, je však výsledkom životného štýlu, základom ktorého je zdravá strava a pravidelný pohyb.

L-karnitín je najpopulárnejšia aktívna zložka použitá počas chudnutia, aminokyselina ktorú ľudské telo prirodzene produkuje. Vzhľadom na to, že karnitín pomáha transportu mastných kyselín, energia obsiahnutá v tukoch môže byť vďaka nemu lepšie využitá. To znamená, že karnitín je nevyhnutný pri premene tukov na energiu. Ak sa snažíte o redukciu hmotnosti, je odporučené zvýšiť príjem L-karnitínu pred tréningom.

Výhody:

  • efektívny spaľovač tuku
  • dávka s vysokým obsahom L-karnitínu
  • vyvinutý pre profesionálnych športovcov
  • pohodlný prípravok, pripravený na pitie
  • bez laktózy, lepku a cukru
  • bez sacharidov

Odporúčané dávkovanie

Užite 10 ml 30 minút pred tréningom.

Zloženie

Voda, L-karnitín base, inulín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt zo zeleného čaju, sladidlá (sukralóza, acesulfám K*), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), aróma, nikotínamid, pantotenát vápenatý, pyridoxín HCl, tiamín HCl, farbivá (pre príchuť čerešňa: brilantná modrá FCF, azorubín** ; pre príchuť jablko: chinolínová žltá**, brilantná modrá FCF).
*Obsahuje zdroj fenylalanínu
**Azorubín, chinolínová žltá: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény
Chinolínová žltá, azorubín: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení uzavrite balenie a spotrebujte tak rýchlo, ako to je možné. Užívanie produktu konzultujte so svojim lekárom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Detaily produktu
#11_085
Produkty v rovnakej kategórii: 2