Najnovší článok

Vyhľadávanie

L-Carnitine 1000 mg BioTechUSA, 30 tbl
  • L-Carnitine 1000 mg BioTechUSA, 30 tbl

L-Carnitine 1000 mg BioTechUSA, 30 tbl

#11_084

L-Carnitine 1000 mg obsahuje 1000 mg vysoko efektívnej a čistej formy L-karnitín tartrát. Prirodzene podporuje spaľovanie tuku.

14,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Spaľovač tuku obohatený o 1000 mg L-karnitín tartrát


L-Carnitine 1000 mg
obsahuje 1000 mg vysoko efektívnej a čistej formy L-karnitín tartrát. Je vyrobený pre zanietených jedincov, ktorí hľadajú profesionálnu pomoc, pri dosahovaní svojich fitness cieľov.

Karnitín je zásadný pri spaľovaní tukov a pri premene tukov na energiu. L-karnitín ovplyvňuje pripravenosť na športový výkon maximálnej intenzity. Karnitín má schopnosť znižovať tvorbu kyseliny mliečnej pri fyzickej záťaži, čím zvyšuje schopnosť udržať úroveň tempa. Priaznivo ovplyvňuje tiež mozgovú činnosť. Zmena, je však výsledkom životného štýlu, základom ktorého je zdravá strava a pravidelný pohyb.

L-karnitín je najpopulárnejšia aktívna zložka použitá počas chudnutia, aminokyselina ktorú ľudské telo prirodzene produkuje. Vzhľadom na to, že karnitín pomáha transportu mastných kyselín, energia obsiahnutá v tukoch môže byť vďaka nemu lepšie využitá. To znamená, že karnitín je nevyhnutný pri premene tukov na energiu. Ak sa snažíte o redukciu hmotnosti, je odporučené zvýšiť príjem L-karnitínu pred tréningom.

Výhody:

  • podporuje spaľovanie tukov
  • efektívny spaľovač
  • dve formy L-karnitínu

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne 30 - 60 minút pred tréningom.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_084
5999076234035

L-karnitín-L-tartrát (50 %), objemové činidlo (celulózový gél), povlaková látka [stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúce látky (mastenec, mono- a diglyceridy mastných kyselín)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 1 tbl

1 tbl

RVH (%)*

L-karnitín L-tartrát

z toho L-karnitín

1000 mg

680 mg

-

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).