BioTechUSA L-Carnitine 1000 mg 30 tabliet
  • BioTechUSA L-Carnitine 1000 mg 30 tabliet
  • BioTechUSA L-Carnitine 1000 mg, nutričné hodnoty

L-Carnitine 1000 mg - BioTechUSA

#11_087

L-Carnitine 1000 mg obsahuje 1000 mg vysoko efektívnej a čistej formy L-karnitín tartrát. Prirodzene podporuje spaľovanie tuku.

Množstvo
12,90 €
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Spaľovač tuku obohatený o 1000 mg L-karnitín tartrát


L-Carnitine 1000 mg
obsahuje 1000 mg vysoko efektívnej a čistej formy L-karnitín tartrát. Je vyrobený pre zanietených jedincov, ktorí hľadajú profesionálnu pomoc, pri dosahovaní svojich fitness cieľov.

Karnitín je zásadný pri spaľovaní tukov a pri premene tukov na energiu. L-karnitín ovplyvňuje pripravenosť na športový výkon maximálnej intenzity. Karnitín má schopnosť znižovať tvorbu kyseliny mliečnej pri fyzickej záťaži, čím zvyšuje schopnosť udržať úroveň tempa. Priaznivo ovplyvňuje tiež mozgovú činnosť. Zmena, je však výsledkom životného štýlu, základom ktorého je zdravá strava a pravidelný pohyb.

Výhody:

  • podporuje spaľovanie tukov
  • efektívny spaľovač
  • dve formy L-karnitínu

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne 30-60 minút pred tréningom.

Zloženie

L-karnitín-L-tartrát (50 %), objemové činidlo (celulózový gél), povlaková látka [stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúce látky (mastenec, mono- a diglyceridy mastných kyselín)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_087
Produkty v rovnakej kategórii: 4