Vitargo CRX 2.0

#12_070

Komplexná kreatínová formula pre podporu výkonu.

Príchuť
Hmotnosť
24,97 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vitargo CRX 2.0 je vylepšenou verziou „sacharidovo keratínovej“ formule druhej generácie, s množstvom takých účinných látok, ktoré športovci považujú v produktoch podobného charakteru za užitočné. Podporuje výkon s vysokou intenzitou. Obsah sacharidov v plnej miere zabezpečuje patentované Vitargo, ktorý je patentovaným sacharidom s vysokou molekulovou hmotnosťou; jej priemerná molekulová hodnota sa pohybuje v rozpätí 500,000 – 700,000.

Je jedinečný, pretože tento profil, ktorý sa výrazne odlišuje od profilu cukru (glukózy, fruktózy) a tiež od maltodextrínu, vyskytujúceho sa v mnohých produktoch, je možné získať len špeciálnym procesom. Molekulová hmotnosť maltodextrínu je približne 1,000 – 10,000, dextrózy 180. Z Vitarga možno pripraviť nápoj s veľmi nízkou osmolalitou, zároveň ale s vysokým obsahom sacharidov. Táto vyvinutá formula obsahuje aj viaceré aktívne účinné látky, ktorých účinky sú vedecky dokázané.

Každá dávka zabezpečuje 5 gramov najviac vedecky skúmaného druhu kreatínu, kreatín monohydrátu (a iných druhov kreatínov v patentovanom matrixe). Je vedecky dokázané, že kreatín v minimálne 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

Spomedzi vyberaných účinných látok aj viaceré prispievajú k jednému, alebo aj viacerým nižšie uvedeným, prospešným fyziologickým účinkom*:

·        normálna činnosť nervovej sústavy

·        tlmenie únavy a vyčerpania

·        normálna tvorba energie látkovou premenou

·        normálny metabolizmus bielkovín a glykogénu

·        normálna syntéza aminokyselín

·        regulácia hormonálnych procesov

·        normálna tvorba červených krviniek

·        normálna činnosť imunitného systému

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        obohatený o arginín, glutamín a taurín

·        zvyšuje výkon a silu

·        5 druhov kreatínu

·        neobsahuje cukor


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (40 g) v 400 ml vody a užite ihneď po tréningu.

Zloženie:

Zelené jablko: Vitargo® - patentovaná sacharidová zmes s vysokou molekulovou hmotnosťou z kukuričného škrobu, kreatín monohydrát, L-arginín HCl, L-glutamín, arómy (jablko), regulátor kyslosti (bezvodá kyselina citrónová), taurín, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), MicronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný L-glutamín, kyselina L-jablčná, farbivá (briliantová zelená [E102, E131], riboflavín), vápnik alfa-ketoglutarát, kreatín bezvodý, kreatín citrát, kreatín pyruvát, L-alanín, extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum 20%, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), pyridoxín HCl.

 

Malina: Vitargo® - patentovaná sacharidová zmes s vysokou molekulovou hmotnosťou z kukuričného škrobu, kreatín monohydrát, L-arginín HCl, L-glutamín, arómy (malina), taurín, regulátor kyslosti (bezvodá kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), farbivo (červená repa), MicronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný L-glutamín, kyselina L-jablčná, vápnik alfa-ketoglutarát, kreatín bezvodý, kreatín citrát, kreatín pyruvát, L-alanín, extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum 20%, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), pyridoxín HCl.

***Môže mať nepriaznivý účinok na činnosť a pozornosť detí.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_070
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_049

Značka: BioTechUSA

CreaTrans

Ochutený nápojový prášok s obsahom kreatínu, aminokyselín, vitamínov a minerálov so sladidlami.

Cena 20,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód:: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO

Komplexný ochutený kreatínový prípravok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]