Krealka Max

#33_008
Superior 14

Predtréningový suplement, ktorý dodáva maximálnu silu, výkon a energiu.

Množstvo
30,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 KREALKA MAX - ČISTÝ KREALKALYN S ČAJOM

Krealka Max obsahuje 4 g kreatínu a pokročilú zmes v štyroch kapsulách, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky. Nespôsobuje žiadne žalúdočné ťažkosti, nenadúva a aj napriek jeho malej porcii je 10-krát viac vstrebateľná než bežný kreatín.

Zlúčeniny Krealka MAX - obsahuje čajovú zmes prinášajúce ešte väčší zisk svalovej sily, rýchlejšie zotavenie, dlhšiu výdrž a stúpajúce svalové napumpovanie, čiže je efektívnejšia najmä pri diéte. Vďaka jeho koncentrácii môžu svaly dosiahnuť nasýtenie kreatínom pri oveľa nižších dávkach než u iných foriem kreatínu, a tým dáva okamžité výsledky. Špeciálna vstrebateľná formula umožňuje Krealka MAX stať sa najsilnejším KRE-ALKALYN na trhu.

 

Unikátny sila Krealka MAX je založená na troch pilieroch:

1. ZVÝŠENIE SVALOVEJ SILY

Tento špeciálny typ kreatínu, ktorý sa vyrába s vyššou úrovňou PH, poskytuje oveľa lepšie vstrebávanie a prináša účinnejší kreatín do svalových buniek, ktoré je u bežného kreatínu monohydrátu. Krealka MAX má stabilnú molekulárnu štruktúru a nepremieňa sa na odpadný kreatinín. Preto tak môže byť viac kreatínu absorbované do svalov, a nie je potreba prijímať jeho vysoké dávky pre dosiahnutie požadovaného výsledku.

2. ENERGIZUJÚCE A VYTRVALOSTNÉ ÚČINKY

Termogénne a antioxidačné účinky zeleného čaju dodajú viac energie počas tréningu a po celý deň. Dlho trvajúca sviežosť a energia z čierneho čaju chráni pred určitým typom ochorenia zažívacieho ústrojenstva, čo je dôležité pre optimálnu absorpciu kreatínu. Účinky bieleho čaju posilňujú funkcie svalov. Biely čaj má nízku dusičnú charakteristiku a vysokú úroveň dusíka, poskytujúce zdravú svalovú funkciu.

3. OCHRANA SVALOV

Obsiahnuté polyfenoly a theaflavins blokujú sacharidy, ktoré majú byť uložené ako tuk v bunkách, znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Krealka MAX obsahuje kofeín, ktorý poskytuje psychickú sviežosť.

Výhody

·        pufrovaný kreatín monohydrát

·        s výťažkami zeleného, bieleho a čierneho čaju

·        zvyšuje výkon a energiu

·        maximalizuje silu

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 4 kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zloženie:
Kreatín monohydrát, extrakt zo zeleného, čierneho a bieleho čaju, plnidlo (fosforečnan vápenatý) proti spekavá látka (stearan horečnatý).


Upozornenie
: Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_008
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: