Mega Creatine

#12_011

Mikrokryštalický kreatín.

Príchuť
Množstvo
17,78 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kreatín je organická kyselina obsahujúca dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. 95% kreatínu, ktorý sa vyskytuje v tele, sa nachádza vo svalových bunkách. Tieto bunky dokážu uskladniť väčšie množstvo kreatínu, než aké sme schopní prijať stravou, alebo aké dokáže syntetizovať naše telo. Ak naše stravovanie doplníme kreatínom, naše telo bude mať vyššie keratínové zásoby.

Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.٭

MEGA CREATINE obsahuje mikrokryštalický kreatín (menšie kryštalické častice)!

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        podporuje rast svalov

·        zvyšuje výkon a silu


Odporúčané dávkovanie: V čase pomalej napĺňacej fázy sa odporúča užívať 3 ks kapsúl Mega Creatine, nalačno a s dostatočným množstvom tekutín, a tiež po tréningu spolu s jednoduchými sacharidmi. Po 30 dňoch je zabezpečené naplnenie svalov kreatínom.

Zloženie: MicronTec mikronizovaný kreatín-monohydrát, hovädzia želatína, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Detaily produktu
#12_011

Špecifické referencie

ean13
728633107216
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: