• -4%

100% Creatine Monohydrate

#12_009

100% kreatín monohydrát

Príchuť
Hmotnosť
9,34 €
8,97 € Zľava 4%
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Kreatín je organická kyselina obsahujúca dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. Až 95% kreatínu, ktorý sa vyskytuje v tele, sa nachádza vo svalstve. Napomáha v zásobovaní každej bunky energiou, v prvom rade však svalových buniek tým, že zvyšuje tvorbu adenozíntrifosfátu (ATP), ktorý slúži ako energetická zásoba na bunkovej úrovni a ktorý okrem iného zabezpečuje stiahnutie svalu.

A však 100% Creatine Monohydrate obsahuje najviac vedecky skúmanú formu kreatínu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.٭

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).


Výhody:

·        100%-ný kreatín monohydrát

·        podporuje rast svalov

·        zvyšuje výkon a silu


Odporúčané dávkovanie: Pre dosiahnutie pozitívnych účinkov je potrebné prijať minimálne 3 gramy kreatínu denne!

Vydeľte svoju telesnú hmotnosť (kg) 3-mi a množstvo (v gramoch) užite každý deň v čase zaťaženia (dávkovanie v prvom týždni). Po uplynutí tejto doby sa odporúča užívať udržiavaciu, polovičnú dávku. Užívajte nalačno, podľa možnosti po tréningu spolu s jednoduchými sacharidmi. Ku každým 3 gramom kreatínu vypite pre dosiahnutie správneho rozpustenia 300 ml tekutiny. Neužívajte naraz väčšie množstvo než 10 gramov a dennú dávku rovnomerne rozdeľte! 

Zloženie: Kreatín monohydrát.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy.

Alergény: Neobsahuje alergény.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_009

Špecifické referencie

ean13
728633107148
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: