Protected Creatine Concentrate

#12_067

Najkoncentrovanejší keratín, v kapsulách odolných žalúdočným kyselinám, zabezpečujúcich oddialené vstrebávanie.

Príchuť
Množstvo
11,53 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

O 10% viac čistého kreatínu v každom grame, než v ktoromkoľvek inom keratínovom type.

Protected Creatine Concentrate
zabezpečuje najkoncentrovanejší keratín, vo vegetariánskych kapsulách odolných žalúdočným kyselinám, zabezpečujúcich oddialené vstrebávanie. Tieto špeciálne kapsľové obaly, zakladajúce sa na rastlinnej báze, boli vyvinuté pre optimálny transport účinných látok.

Tento zdroj kreatínu obsahuje štandardne o 10% viac čistého kreatínu v každom grame, než akýkoľvek iný typ kreatínu- to znamená, že dostanete viac takého kreatínu, ktorý bude v organizme naozaj pracovať.

Je charakteristické, že len 75% keratínu HCl tvorí keratín, preto PROTECTED CREATINE CONCENTRATE zabezpečuje v každom grame o 23% viac kreatínu. Dávka kreatínú, zabezpečeného produktom PROTECTED CREATINE CONCENTRATE (aspoň 3 gramy denne), na základe vedeckých výskumov zvyšuje výkonnosť pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

„Ochranný kapsľový“ transportný systém účinných látok sa zakladá na kapsľových obaloch, odolávajúcich kyselinám, ktoré svoj obsah uvoľňujú len v črevnom systéme a ten sa vstrebáva tam a nie v žalúdku. Tieto kapsule tlmia poškodzovanie účinných látok v prázdnom žalúdku, pomáhajú ich ochraňovať v kyslom prostredí. Okrem toho kapsule ochránia hodnotné účinné látky pred vlhkosťou počas skladovania.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        vhodné pre vegetariánov

·        odolný žalúdočným kyselinám

·        zvyšuje výkon a silu


Odporúčané dávkovanie: Denne sa odporúča užiť 5 kapsúl s jedlom.

Zloženie: Kreatín bezvodý, hydroxypropylmetylcelulóza (hypromelóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), stabilizátor (gellanová guma), farbivo (oxid titaničitý).

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_067

Špecifické referencie

ean13
5999100003804
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO

Komplexný ochutený kreatínový prípravok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód:: #11_049

Značka: BioTechUSA

CreaTrans

Ochutený nápojový prášok s obsahom kreatínu, aminokyselín, vitamínov a minerálov so sladidlami.

Cena 20,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]