Mega Kre-Alkalyn

#12_066

Pokročilý kreatín s pufrovaným systémom.

Príchuť
Množstvo
17,78 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kre-Aalkalyn je patentovaná forma kreatínu so „správnou pH“, ktorý obsahuje kreatín vo forme pufrovaného systému, a preto spomaľuje konverziu kreatínu, citlivého na pH, na neužitočný kreatinín.

MEGA KRE-ALKALYN je produktom s pH hodnotou vyššou než 12, pretože je syntetizovaný patentovanou výrobnou metódou, ktorá jeho pH hodnotu zmení. Cieľom je získanie stabilnejšej, pre telo účinnejšej a ľahšie využiteľnejšej formy. Kreatín je organická kyselina obsahujúca dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. 95% kreatínu, vyskytujúceho sa v tele, sa nachádza vo svalstve. Zvyšovaním tvorby adenozín-trifosfátu (ATP), ktorý slúži ako energetická zásoba na bunkovej úrovni, pomáha pri zásobovaní buniek, a v prvom rade svalových buniek.

MEGA KRE-ALKALYN obsahuje najviac vedecky skúmanú formu kreatínu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        zvyšuje výkon a silu

·        urýchľuje regeneráciu

·        podporuje nárast svalovej hmoty


Odporúčané dávkovanie: Denne sa odporúča konzumácia 3 Kre-Alkalyn kapsúl s veľkým množstvom tekutín, na lačno, a podľa možnosti po tréningu, pred jedlom.

Zloženie: Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatín monohydrát), hovädzia želatína, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: kyselín horečnatých solí; farbivo: dioxid titaničitý.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_066

Špecifické referencie

ean13
728633105007
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: