King Creatine

#12_065

3 zložková kreatínová zmes.

Príchuť
Množstvo
17,47 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

King Creatine je bioenergetickou keratínovou komplexnou formulou, ktorá bola dôsledne plánovaná pre podporu tela počas fyzického výkonu, obzvlášť počas tréningu s vysokou intenzitou.

3 komponentný multi-kreatínový matrix zabezpečuje 4000 mg- okrem iného - aj najviac vedecky skúmanú formu kreatínu. Kreatín aplikovaný v takejto dávke aj na základe vedeckých štúdií podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

King Creatine je doplnenými viacerými obľúbenými účinnými látkami, napríklad aminokyselinami a alfa-ketoglutarátom (AKG), komponentom Krebsovho cyklu, ktorý je jedným z cyklov tvorby energie v tele.

Niacín prispieva k nasledovným priaznivým fyziologickým účinkom٭:

·        tlmenie vyčerpanosti a pocitu únavy

·        normálna tvorba energie- výmena látok

·        normálna činnosť nervového systému.


*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA)

Výhody:

·        3 zložková kreatínová zmes

·        zvyšuje výkon a silu

·        urýchľuje regeneráciu

·        s obsahom vitamínom B3

·        pridané aminokyseliny


Odporúčané dávkovanie: Užite 4 kapsule denne, podľa možnosti po tréningu, alebo v dňoch odpočinku pred jedlom. Počas „nasycovacej fázy“ užite jednu dávku na každých 15 kilogramov telesnej hmotnosti (kreatín takýmto spôsobom zabezpečuje rýchle naplnenie svalov.) Tieto dávky počas dňa rovnomerne rozdeľte a užite pred jedlom. Po 5 dňoch užívajte pre zachovanie hladiny už len jednu dávku. V prípade, ak chcete nasycovaciu fázu vynechať, užívajte od začiatku len 1 dávku.

Zloženie: Kreatín citrát, kreatín bezvodý, hovädzia želatína, kreatín monohydrát, MicronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, L-arginín HCl, protihrudkové činidlá (stearát horečnatý), kyselina alfa lipoová, L-leucín, L-lyzín HCl, alfa-ketoglutarát vápenatý, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železitý, E151), nikotínamid.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_065

Špecifické referencie

ean13
5999100003309
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO

Komplexný ochutený kreatínový prípravok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]