Cell Tech Hyper-Build

#18_005
MuscleTech

Pre rýchlejší nárast svalovej hmoty.

Príchuť
Hmotnosť
24,80 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

CELL-TECH™ HYPER-BUILD™ je formula 5 v 1, ktorá zvyšuje schopnosť vášho tela regenerovať ATP. Táto receptúra ​​nasýti vaše svaly kreatínom, takže získate väčší objem a silu svalov. Okrem toho každá dávka obsahuje 4 g leucínu, najsilnejšiu zo všetkých BCAA na zosilnenie syntézy proteínov a udržiavanie stavu budovania svalov.

CELL-TECH™ HYPER-BUILD™ môžu používať všetci, od aktívnych nadšencov fitness mužov a žien, až po vysokovýkonných športovcov, powerlifterov, crossfittrov, kulturistov, vytrvalostných atlétov a kohokoľvek, kto chce zvýšiť výkon, vybudovať viac svalov a zlepšiť regeneráciu.

Výhody:

·        podporuje rast svalov

·        rýchlejšie buduje svalovú hmotu

·        obsahuje BCAA

·        urýchľuje regeneráciu

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (16 g) v 400 ml vody a vypite po tréningu. Pre maximálny účinok rozmiešajte 2 dávky v 800 ml vody.

Zloženie:
Oxid kremičitý, kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, sukralóza, xantánová guma, acesulfam K, FD&C modrá č. 1.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#18_005

Špecifické referencie

ean13
631656710137
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO

Komplexný ochutený kreatínový prípravok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]