Collagen Powder

#12_019

Pre zdravie pokožky a chrupaviek.

Príchuť
Hmotnosť
24,69 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Kolagén je jednou z bielkovinových skupín, prirodzene vyskytujúcich sa v človeku. Bielkovina vlákninovej štruktúry, ktorá je dôležitou stavebnou látkou spojivových tkanív, okrem iného chrupaviek, šliach, väzív, pokožky. Spomedzi bielkovín, nachádzajúcich sa v našom organizme je druhom bielkoviny s najväčším zastúpením.

Tvorba kolagénu v ľudskom organizme sa vekom postupne znižuje. Vplyvom tohto procesu štruktúra tkanív s vysokým obsahom kolagénu (pokožka, chrupavky) oslabne a tie strácajú na pružnosti.

Hydrolyzovaný (predtrávený) kolagén v Scitec formule sa rýchlo vstrebáva a dobre využíva. Účinná látka s vysokou čistotou, dobrými vlastnosťami, pochádzajúca z rýb, ktorej zloženie sa zhoduje s typom kolagénu, nachádzajúceho sa v našom organizme, v pokožke a šľachách (kolagén I. typu). Táto špeciálna forma kolagénu je bohatá na aminokyseliny vyskytujúce sa v pokožke a to glycín, hydroxyprolín a prolín. V produkte obsiahnutá denná dávka je dostačujúcim doplnkom k množstvu tvoriaceho sa v organizme.   

Scitec Collagen Powder je pre zvýšenie účinnosti vyrábaný s prídavkom vitamínu C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu, pomocou čoho prispieva aj k udržiavaniu normálneho stavu chrupaviek, ciev, ďasien, zubov a pokožky.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        hydrolyzovaný morský kolagén

·        rýchlo využiteľná formula

·        s extra obsahom vitamínu C

·        bez obsahu cukru

·        chutná kombinácia ovocných príchutí

·        10 g kolagénu v každej dávke

Odporúčané dávkovanie: Vymiešajte denne 1 dávku (12 g) prášku Collagen Powder v 300 ml vody.

Zloženie: Hydrolyzovaný rybí kolagén, arómy: marhuľa, žltý melón, jablko, kivi, maracuja, červený melón; látka pre reguláciu kyslosti: kyselina jablčná, kyselina citrónová; kyselina L-askorbová, sladidlo: sukralóza; chlorid sodný, farbivá: Ponceau 4R***, Briliantová modrá FCF.

*** Môže mať škodlivé účinky na aktivitu a pozornosť detí!

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy
a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Detaily produktu
#12_019

Špecifické referencie

ean13
5999100008908
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_040

Značka: BioTechUSA

Collagen

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.

Cena 21,90 €
Viac
Vypredané