Arthro Guard 120 tbl

#11_041
BioTechUSA

Viacúrovňová ochrana kĺbov a kostí v tabletách s obsahom MSM, glukosamínu, chondroitínu, vápnika, mangánu, a so škálou bylinných extraktov.

Množstvo
20,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Prípravok Arthro Guard obsahujúci 17 aktívnych zložiek je našim najsilnejším a najvyspelejším prípravkom zameraným na starostlivosť o kĺby.

VYSOKÝ OBSAH GLUKOSAMÍNU A CHONDROITÍNU

Arthro Guard obsahuje glukosamín a chondroitín, ktoré pomáhajú pri budovaní chrupavky a tvorbe synoviálnej tekutiny. Hlavnou úlohou synoviálnej tekutiny, ktorá svojou konzistenciou pripomína žĺtok, je znižovanie trenia medzi kĺbovými chrupavkami synoviálnych kĺbov počas pohybu.

VYSOKÝ OBSAH MSM

Vysoký obsah MSM (MethylSulfonyl-Methane) v prípravku Arthro Guard znižuje zápaly kĺbov a bolesti s nimi spojené. Dôsledné užívanie tohto výrobku robí kĺby pružnejšími a odolnejšími proti každodennej záťaži, takže môžete žiť plnohodnotný a zdravý život.

Výhody:

·        tlmí bolesť

·        pôsobí protizápalovo

·        napomáha pri tvorbe synoviálnej tekutiny

·        podporuje tvorbu chrupavky

·        podporuje detoxikáciu kĺbov Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 tablety denne s nápojom. Pri užívaní zabezpečte dostatočný príjem tekutín. Tento produkt nie je určený na liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Navrhované užívanie poskytuje najlepšiu účinnosť a preto by sa nemalo meniť.

Zloženie: Objemové činidlo (celulózový gél), glukosamín sulfát-chlorid draselný (z mäkkýšov), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, metylsulfonylmetán, chondroitín sulfát, povlak [stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúce látky (mastenec, mono- a diglyceridy mastných kyselín)], kolagén, živicový extrakt z kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata), extrakt z listov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), extrakt z nadzemnej časti lucerny siatej (Medicago sativa), extrakt z koreňa ďumbiera lekárského (Zingiber officinale), enzým bromelaín [z ananásu (Ananas comosus), 1000 GDU], extrakt z koreňa všehoja ázijského [ženšen (Panax ginseng)], extrakt z plodov pomarančovníka horkého (Citrus aurantium), extrakt z koreňa kurkumovníka dlhého (Curcuma longa), L-histidín, L-fenylalanín, extrakt z koreňa harpagofytu ležatého [čertov pazúr (Harpagophytum procumbens)], síran mangánatý.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5°C až 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_041
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_040

Značka: BioTechUSA

Collagen

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.

Cena 21,90 €
Viac
Vypredané