Arthro Guard 340 g

#11_139
BioTechUSA

Ochutený nápojový prášok obsahujúci prášok z membrány vaječnej škrupiny, kolagén, glukosamín, chondroitín, MSM a rastlinné výťažky.

Príchuť
Hmotnosť
23,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Ľudské telo funguje ako starostlivo navrhnutý stroj. Perfektný súlad množstva rôznych častí umožňuje pohyb. Náš zrýchlený životný štýl, neustály zhon a intenzívne tréningy však tento komplexný a citlivý systém tvrdo skúšajú. Pri každodennom škrípaní sa však radosť z pohybu stráca. Ako môžeme zostať aktívni tak, že to náš pohybový aparát bude dobre znášať záťaž a vytrvalo slúžiť pri plnení našich cieľov po celý život?

Produkty Arthro Guard od BioTechUSA

Na udržanie normálneho stavu kostí, chrupaviek, šliach a svalov v našom tele potrebujeme správne živiny. Avšak v zhone všedných dní nie vždy zostane čas na vyvážené stravovanie. Pri vytváraní portfólia Arthro Guard sa zameriavalo na aktívne zložky, ktoré vyživujú alebo sa podieľajú na tvorbe tkanív tvoriacich kosti a spojivové tkanivá.

Kedy si vybrať nápoj v prášku Arthro Guard?

Vyberte si ho, ak hľadáte ochutený, ľahko použiteľný práškový prípravok a obsah glukosamín sulfátu je pre vás hlavným kritériom.

Ďalšou jeho prednosťou je pridaný vápnik, ktorý je potrebný na udržanie zdravých kostí. Arthro Guard Drink Powder tiež obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Tip!
Pravidelný pohyb a preťahovanie zohrávajú dôležitú úlohu pri údržbe pohybového aparátu. Preťahovanie pár minút denne môže pre vaše kĺby veľa znamenať.

Komu sa odporúča nápojový prášok Arthro Guard?

·        mužom a ženám, ktorí vedú aktívny život

·        tým, ktorí namiesto tabliet radšej uprednostnia ochutený nápoj v prášku


Výhody:

·        10 aktívnych zložiek

·        3 druhy rastlinných výťažkov

·        6000 mg kolagénu

·        1500 mg glukósamín sulfátu

·        420 mg prášku z membrány vaječných škrupín

·        bez cukru

·        ochutený práškový prípravok

·        bez laktózy a lepku


Odporúčané dávkovanie:
Rozmiešajte 1 dávku (17 g = 3 vrchovaté odmerky = 2 vrchovaté polievkové lyžice) v 350 ml vody. Užívajte 1 dávku denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:

Marhuľa: Hydrolyzovaný kolagén 35%, glukosamín sulfát chlorid draselný (z mäkkýšov) 12%, MSM [metylsulfonylmetán 11,8%, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chondroitín sulfát 7,8%, kyselina (kyselina citrónová), arómy, extrakt z koreňa harpagofytu ležatého (Harpagophytum procumbens), prášok z membrány vaječnej škrupiny 2,5%, objemové činidlo (polydextróza), živicový extrakt z kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata), extrakt z koreňa kurkumovníka dlhého (Curcuma longa), soľ, kyselina L-askorbová, sladidlo (sukralóza).

Tropické ovocie: Hydrolyzovaný kolagén 35%, glukosamín sulfát chlorid draselný (z mäkkýšov) 12%, MSM [metylsulfonylmetán 11,8%, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chondroitín sulfát 7,8%, arómy, kyselina (kyselina citrónová), e xtrakt z koreňa harpagofytu ležatého (Harpagophytum procumbens), prášok z membrány vaječnej škrupiny 2,5%, živicový extrakt z kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata), extrakt z koreňa kurkumovníka dlhého (Curcuma longa), objemové činidlo (polydextróza) polydextróza), soľ, kyselina L askorbová, sladidlo (sukralóza).

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid 
siričitý a orechy.

Upozornenie: Tento produkt nenahrádza rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám a osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_139
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: