Joint & Cartilage

#11_117
BioTechUSA

Doplnok výživy s glukosamínom, chondroitínom a MSM.

Príchuť
Množstvo
13,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Joint & Cartilage je kĺbová výživa a regenerácia kĺbového aparátu, obnovuje poškodenú kĺbovú chrupavku, podporuje liečbu degeneratívnych kĺbových ochorení, pôsobí protizápalovo, zlepšuje pohyblivosť, zmierňuje bolesti a zlepšuje funkciu kĺbov.

Glukozamín je kĺbová výživa a jedným zo stavebných prvkov chrupavky, vďaka čomu má rozhodujúci vplyv na udržanie plnej funkčnosti chrupaviek, udržiava jej pružnosť, funkčnosť, a zamedzuje tiež jej poškodeniu. Telo ju využíva na tlmenie a absorpciu nárazov kĺbov pri pohybe.

Chondroitín sulfát je základnou stavebnou štruktúrou medzibunkovej hmoty chrupavky. Jeho zvýšený príjem vedie ku zlepšeniu mechanických a elastických vlastností chrupavky.

MSM podporuje tvorbu kolagénu, správnu funkciu kĺbov a zlepšuje kvalitu vlasov a nechtov.

Výhody:

·        starostlivosť o kosti a kĺby

·        tlmí bolesť

·        podporuje tvorbu kolagénu

·        obnovuje chrupavku


Odporúčané dávkovanie:
Užite 1 tabletu 2-krát denne s dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Gukosamín sulfát 2KCL 53,3%, metylsulfonylmetán (MSM) 20,4%, chondroitín sulfát sodný 15,7%, objemové činidlo (isomalt), protihrudkujúce látky (mastné kyseliny), povlak [povlaková látka (hydroxypropylmetyl celulóza)].

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodná pre osoby alergické alebo citlivé na mäkkýše, mušle a ostatné kôrovce. Nevhodné pre osoby so zdravotnými problémami a/alebo pre osoby užívajúce lieky. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_117
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_139

Značka: BioTechUSA

Arthro Guard 340 g

Ochutený nápojový prášok obsahujúci prášok z membrány vaječnej škrupiny, kolagén, glukosamín, chondroitín, MSM a rastlinné výťažky.

Cena 23,90 €
Viac
Vypredané

Kód:: #11_040

Značka: BioTechUSA

Collagen

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.

Cena 21,90 €
Viac
Vypredané