Chondroitin Glucosamine

#11_116
BioTechUSA

Starostlivosť o kosti a kĺby.

Príchuť
Množstvo
9,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Chondroitin Glucosamine je základným členom vo svojej kategórii. Jeho hlavné zložky chondroitín a glukosamín boli doplnené o vápnik, horčík a mangán. Vápnik, horčík a mangán prispievajú k udržaniu zdravých kostí.

Glukosamín je kĺbová výživa a jedným zo stavebných prvkov chrupavky, vďaka čomu má rozhodujúci vplyv na udržanie plnej funkčnosti chrupaviek, udržiava jej pružnosť, funkčnosť, a zamedzuje tiež jej poškodeniu. Telo používa Glukosamín na produkciu ďalších chemických látok, ktoré sa podieľajú na budovaní šliach, väzív, chrupavky a tekutiny, ktorá obklopuje kĺby. Glukosamín má prírodné protizápalové vlastnosti i účinky proti starnutiu. Pomáha pri liečbe bežných príznakov ochorení súvisiacich s vekom, ako je artritída či osteoartritída.

Výhody:

·        starostlivosť o kosti a kĺby

·        pôsobí protizápalovo

·        pomáha pri liečbe artritíde a osteoartritíde


Odporúčané dávkovanie:
Užite 1 kapsulu 4-krát denne s dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, glukosamín sulfát KCL (z mäkkýšov),  kapsula [želatína, voda, farbivá (oxid titaničitý, brilantná modrá FCF, tartrazín*)], chondroitín sulfát, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), síran manganatý.

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodná pre osoby alergické alebo citlivé na mäkkýše, mušle a ostatné kôrovce. V tomto prípade je užívanie výrobku prísne zakázané. Neodporúča sa osobám, ktoré užívajú lieky na zníženie zrážanlivosti krvi. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Detaily produktu
#11_116
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_040

Značka: BioTechUSA

Collagen

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.

Cena 21,90 €
Viac
Vypredané