Hyaluronic & Collagen

#11_101
BioTechUSA

Kyselina hyaluronová a kolagén v kapsulovej forme.

Príchuť
Množstvo
15,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Kyselina hyalurónová a kolagén sa v kozmetickom priemysle používajú už roky.

Hyaluronic & Collagen je výhodná kombinácia kyseliny hyalurónovej a kolagénu v kapsulách. Tento doplnok posilňuje nechty a vlasové korienky, stará sa o krásnu a zdravú pokožku a tiež opravuje a regeneruje väzy, šľachy a kĺby.

Hyaluronic & Collagen je ideálny prípravok pre športovcov a kulturistov - postará sa o zdravé kĺby, ako aj o ženy, pre ktoré je základom zdravá, pevná pokožka a lesklé vlasy.

Samotné ľudské telo produkuje fyziologicky dôležité látky u mužov a žien. Ich produkcia sa však s vekom spomaľuje a je potrebné ju nahradiť.

Kyseliny hyalurónová a kolagén sú určené na kozmetické použitie na zlepšenie vzhľadu, celkové omladenie pleti, nechtov a vlasov, ako aj na prevenciu a liečbu chorôb spojených s kĺbmi a väzivami. Liek má plnohodnotný chondroprotektívny účinok, stimuluje regeneráciu kostí a chrupaviek, urýchľuje regeneráciu a rehabilitáciu po zraneniach a chirurgických zákrokoch. Tento doplnok je užitočný najmä pre športovcov, ktorí pravidelne vykonávajú silový tréning a potrebujú dodatočnú silu muskuloskeletálneho systému.

Výhody:

·        opravuje a regeneruje kĺby, šľachy a väzivá

·        posilňuje nechty a vlasy

·        urýchľuje regeneráciu po zraneniach

·        vhodný pre tých, ktorí vykonávajú silový tréning


Odporúčané dávkovanie:
Užite 2 kapsuly denne s dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Hydrolyzovaný kolagén 37,7%, objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], kyselina hyalurónová 9% (obsahuje sóju), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín). 

Alergény: Obsahuje sóju a rybí tuk.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_101
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_040

Značka: BioTechUSA

Collagen

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.

Cena 21,90 €
Viac
Vypredané

Kód:: #11_139

Značka: BioTechUSA

Arthro Guard 340 g

Ochutený nápojový prášok obsahujúci prášok z membrány vaječnej škrupiny, kolagén, glukosamín, chondroitín, MSM a rastlinné výťažky.

Cena 23,90 €
Viac
Vypredané