Arthro Kinetic

#12_125

Komplex pre zdravé kĺby, väzivá a chrupavky.

Príchuť
Množstvo
20,28 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Arthro Kinetic je komplexnou formulou s 12 zložkovým matrixom pre podporu spojivových tkanív, ktorá obsahuje okrem štandardných, aj špeciálnejšie účinné látky.

NEM® (prirodzená vaječná membrána), je patentovanou účinnou látkou, predurčenou do produktov takéhoto typu. ARTHRO KINETIC obsahuje preferovaný kolagén II. typu a kyselinu hyalurónovú. ARTHRO KINETIC zabezpečuje samozrejme aj obľúbenú trojicu: glukosamín, chondroitín a MSM.

Vitamín D prijatý v množstve 100% dennej odporúčanej dávky, prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov, a tiež k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.*

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom, prispieva tiež ku normálnej tvorbe kolagénu, k normálnej činnosti chrupaviek, kostí, ciev, ďasien a pokožky.* Okrem toho prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému a k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy.*

Zinok prispieva k udržiavaniu normálneho stavu vlasov, nechtov, a tiež k normálnemu videniu. Ďalej prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, k normálnej plodnosti, k normálnemu rozmnožovaniu a k normálnej syntéze bielkovín.*

Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        pomáha chrániť zdravie kĺbov

·        zmierňuje bolesť

·        chráni, vyživuje a obnovuje chrupavky

·        vhodný pri známkach predčasného opotrebenia kĺbov a chrbtice

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 kapsuly denne s jedlom.

Zloženie: Glukozamín sulfát 2KCL (kôrovce), chondroitín sulfát, hovädzia želatína, hydrolyzovaný prášok kuracej chrupavky (55% hydrolyzovaného kolagénu II. typu z kuracej hrudnej chrupavky), metyl-sulfonyl-metán (MSM), látka pre zväčšenie objemu: mikrokryštalická celulóza; kyselina L-askorbová, NEM® prírodná membrána vaječnej škrupiny, hyaluronát sodný, výťažky bromelaínu z Ananas comosusu (1200 GDU/g), látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: mastné kyseliny solí horčíka; výťažky korńa Curcuma longa (95% kurkuminoidov), farbivo: dioxid titaničitý; síran zinočnatý monohydrát, cholekalciferol, síran manganistý monohydrát.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_125

Špecifické referencie

ean13
5999100007161
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_115

Značka: BioTechUSA

Arthro Guard Pack

Viacúrovňová ochrana kĺbov a kostí v balíčkoch, celkom s 5 tabletami, kapsulami a mäkkými želatínovými kapsulami v každom balíčku.

Cena 29,90 €
Viac
Vypredané

Kód:: #11_040

Značka: BioTechUSA

Collagen

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.

Cena 21,90 €
Viac
Vypredané