Arthroxon Plus

#12_113

Komplex pre podporu zdravia kĺbov a šliach.

Príchuť
Množstvo
20,91 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Arthroxon Plus je komplexnou formulou s obsahom 8 zložkového matrixu pre podporu zachovania zdravia väzivového aparátu, ktorý obsahuje okrem doterajších, aj iné špeciálne účinné látky. Využitie NEM® (natural egg membrane- prirodzená vaječná membrána), sa vo formule takéhoto typu zakladá na vedeckých podkladoch.

Prirodzeným zdrojom vaječnej membrány je kombinácia glukosamínu, chondroitínu a kyseliny hyalurónovej. ARTHROXON PLUS okrem toho obsahuje aj preferovaný kolagén II. Typu a bol k nemu pridaný aj dobre známy a populárny glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a MSM. Produkt je obohatený aj o vitamín C a mangán. Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív a k udržiavaniu normálneho stavu kostí.*

Vitamín C prispieva k udržiavaniu normálneho stavu chrupaviek, ciev, ďasien, zubov, pokožky a k normálnej tvorbe spojivových tkanív.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC)

Výhody:

·        pomáha chrániť kĺby

·        udržiava normálny stav kostí a chrupaviek

·        s obsahom vitamínu C

Odporúčané dávkovanie: Užite 5 kapsúl denne s jedlom.

Zloženie: Glukozamín sulfát*2 KCL (kôrovce), hovädzia želatína, chondroitín sulfát, prášok hydrolyzovanej kuracej chrupavky (52% kolagénu II typu z kuracej hrudnej kosti), metyl-sulfonyl-metán (MSM), NEM® (prírodná membrána vaječnej škrupiny), látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; kyselina L-askorbová, hyaluronát sodný, farbivá: dioxid titaničitý, komplex chlorofylínu a medi; monohydrát sulfánu manganatého.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_113

Špecifické referencie

ean13
5999100002265
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_139

Značka: BioTechUSA

Arthro Guard 340 g

Ochutený nápojový prášok obsahujúci prášok z membrány vaječnej škrupiny, kolagén, glukosamín, chondroitín, MSM a rastlinné výťažky.

Cena 23,90 €
Viac
Vypredané