Triediť podľa

Cena
Značky
viac... menej
Filter

Najnovší článok

Vyhľadávanie

Kĺbová výživa

Kĺbová výživa

Kĺbová výživa pre podporu zdravých kĺbov a chrupaviek pri silovom cvičení. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a tiež k zachovaniu normálneho stavu chrupaviek, kostí, ciev, ďasien, zubov a pokožky. Okrem toho prispieva k správnej činnosti imunitného a nervového systému, ako aj k tlmeniu únavy a vyčerpanosti. Medzi najúčinnejšie látky podporujúce ochranu a regeneráciu kĺbov patrí glukosamín, chondroitín a MSM (metylsulfonylmetán).

Glukosamín je látka, z ktorej si organizmus vytvára štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek. Množstvo glukosamínu vytváraného v organizme s vekom klesá, čo spôsobuje, že chrupavky kĺbov sa opotrebovávajú a preto sú tieto doplnky výživy vhodné pre všetky kĺby zaťažujúce počas fyzickej aktivity. Chondroitín chráni kĺby pred poškodením tým, že stimuluje produkciu hlavných zložiek kĺbovej chrupavky, priťahuje a viaže vodu. MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom organicky viazanej síry, je dôležitá pri produkcii kolagénu a obnove štruktúry poškodených tkanív.

Kód: #17_008

Značka: GymBeam

MSM GymBeam, 250 g

MSM je kĺbová výživa a zdroj organickej síry, ktorá zvyšuje zdravie kĺbov, ich flexibilitu a pohyblivosť, zmierňuje zápaly a redukuje bolesť. Bez príchute.

Cena 5,50 €
Viac
Skladom