Wolfberry Kešu pražené solené Medium 500 g
  • Wolfberry Kešu pražené solené Medium 500 g
  • Wolfberry Kešu pražené solené Medium, nutričné hodnoty

Kešu pražené solené Medium - Wolfberry

#28_039

Kešu oriešky obsahujú menej tuku ako väčšina iných orechov, je to chutná pražená a solená pochúťka vhodná k priamej konzumácii, alebo na varenie a pečenie.

Hmotnosť
12,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vynikajúca pražená a solená pochúťka vhodná k priamej konzumácii


Kešu oriešky
obsahujú menej tuku ako väčšina iných orechov, navyše asi 82 % týchto tukov sú nenasýtené mastné kyseliny. A aby toho nebolo málo, tak z týchto 82 % nenasýtených mastných kyselín patrí k mononenasýtenými. Okrem toho ale v kešu orieškoch nájdete aj pomerne značné množstvo pre organizmus dôležitého draslíka, horčíka alebo fosforu.

Medium pražené kešu orechy sú krásne chrumkavé a majú jemnú chuť. Vďaka kvalitnému spracovaniu je možno konzumovať buď priamo, alebo ich pridávať do šalátov, dresingov a rôznych pečených, prípadne varených jedál. Vynikajúce sú tiež rozmixované napríklad s vodou, ružovou soľou, cesnakom a bylinkami.

Kešu orechy nie je možné v obchodoch kúpiť v škrupinách, pretože vnútro škrupín obsahuje lepkavý olej kardol, ktorý musí byť z orieškov komplikovane, ale starostlivo odstránené. Tento olej sa využíva pri priemyselnej výrobe insekticídov a lakov. Pretože sa jedná o pomerne náročnú procedúru, patria práve tieto orechy na trhu k tým drahším.

Zloženie

Kešu orechy pražené 97,8 %, soľ 1,5 %, rastlinný olej 0,7 %.

Alergény

Orechy a výrobky z nich.

Skladovanie

Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_039
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: